Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гривня обвалилася ще сильніше й оновила валютний антирекорд-2016. Інфографіка

В офіційних курсах долар уперше в цьому році перевалив за 26 гривень.

Національний банк України установив офіційні курси валют на п'ятницю, 12 лютого. Гривня встановила черговий антирекорд у 2016 році – основна валюта сягнула найвищих показників.

Зокрема, долар США додав 14 копійок і тепер коштує 26,08 грн.

Євро став дорожчим на 39 копійок і становить 29,59 грн.

В обмінниках, банках та на "чорному" ринку основна валюта на гривню дорожча за офіційні курси НБУ: долар – понад 27, євро – більше 30.

Голова НБУ Валерія Гонтарева півтора тижні тому заявила, що долар на міжбанку знайшов рівноважний курс на рівні 25,0-25,2 грн. Проте за кілька днів він здорожчав до майже 26 грн. Гонтарева тепер уже заявила, що в регулятора немає можливості стримувати падіння гривні.

Позавчора, 10 лютого, НБУ продав на валютному аукціоні 15,4 млн доларів США за середньозваженим курсом 25,92 грн. Хотіли "збити" зависокий курс долара. Проте цього зробити не вдалося, а лише втримали його на один день на попередньому рівні. Загалом від початку року вже провели дев'ять валютних аукціонів на майже 200 млн доларів.

У держбюджеті на 2016-й заклали долар по 24,1 грн, а під кінець року – 24,4 грн, що зовсім не відповідає реаліям січня та початку лютого. Найближчим часом парламент має розглянути зміни до держбюджету, які нині готує Кабмін.

Антирекорди за всю свою історію гривня встановила 26 лютого 2015 року. Тоді в офіційних курсах НБУ долар США сягнув 30,01 грн, а євро – 34,04 грн.

Курс долара США від НБУ

Create your own infographics
Курс євро від НБУ

Create your own infographics
Середньорічні курси долара США від НБУ

Create your own infographics

Залиште свій коментар

Вибір редакції