Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман озвучив суму дефіциту Пенсійного фонду

За словами Гройсмана, уряд повинен запропонувати справедливу систему пенсійного забезпечення.

Завдання Уряду – запропонувати справедливу систему пенсійного забезпечення, що дозволить забезпечити належний рівень соціальної підтримки українських громадян та подолати дефіцит Пенсійного фонду.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі ток-шоу "Право на владу".

"Наше завдання буде полягати в тому, щоб запропонувати українському суспільству таку систему, яка встановить справедливе пенсійне забезпечення. І від цього має виграти пересічний український громадянин", – заявив Володимир Гройсман.

Голова уряду наголосив, що пенсійна система в Україні є абсолютно недосконалою. Так, сьогодні дефіцит Пенсійного фонду становить 145 млрд грн, і цей показник буде зростати щороку. "Прийде той час, коли дефіцит Пенсійного фонду просто буде неосяжний", зазначив прем'єр-міністр.

"Дефіцит Пенсійного фонду – 145 млрд грн. При тому, що більшість пенсіонерів живуть на мінімальну пенсію. Кого це влаштовує? Усіх? Думаю, що ні", – підкреслив голова Уряду. – Тому це не питання МВФ – це питання України. Це питання, як будуть жити українці на пенсії ", – наголосив прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що раніше через підвищення прожиткового мінімуму 82% українських пенсіонерів збільшили виплати

Залиште свій коментар

Вибір редакції