Ілон Маск повернувся у Twitter і своїми жартами підвищив акції криптовалюти на 75%

Дата публікації
Перегляди
2185
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ілон Маск повернувся у Twitter і своїми жартами підвищив акції криптовалюти на 75%

Фото: Associated Press

Дописи отримали десятки тисяч ретвітів протягом декількох хвилин після публікації.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск після перерви у два дні повернувся у Twitter і одразу збурив соцмережу численними дописами про криптовалюту-мем Dogecoin, чим спровокував ріст її ціни на 75%. 

Все почалося з того, що Ілон Маск поділився фотографією ракети, яка летить на Місяць, і після додав твіт з одним словом: "Doge (назва криптовалюти. - Ред.)".  

Потім Маск поділився мемом з епізоду мультфільму "Король Лев", наклавши на нього зображення зі своїм обличчя та собаки-іну, яка стала логотипом самої криптовалюти, і зробив ще кілька дописів. 

"Dogecoin - це криптовалюта людей", - написав він у Twitter. 

"Жодного максимуму, жодного мінімуму, лише Doge".

Дописи отримали десятки тисяч ретвітів протягом декількох хвилин після публікації і призвели до зростання ціни на Dogecoin на 75 відсотків незабаром після твітів Маска, пише Independent.

Твіти Ілона Маска не вперше призводять до подібного ефекту. Нещодавно завдяки його жартам у Twitter стосовно ситуації з компанією GameStop та "війни" інвесторів з Reddit з біржовиками з Волл-стріт, ціна акцій GameStop зросла на понад 360%.

Dogecoin - валюта-мем, створена 2013 року і була названа на честь інтернет-мема Doge. Мем є фотографію собаки породи сіба-іну на прізвисько Кабос. Особливістю криптовалюти є швидкий період початкового майнінгу.

Наступна публікація