Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін скасував 27 тисяч санкцій проти імпортерів та експортерів

Рішення ухвалено на виконання закону "Про валюту та валютні операції".

Кабінет міністрів скасував понад 27 тисяч спеціальних санкцій, які застосовували для підприємств, що займаються зовнішньою торгівлею.

Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Рішення ухвалено на виконання закону "Про валюту та валютні операції". Ця постанова уряду практично реалізує низку заходів, направлених на валютну лібералізацію. 

"Ще один механізм тиску держави на бізнес пішов у минуле. Ми почули бізнес-спільноту та відмінили "старі" санкції, тобто скасування отримало зворотну дію. Це і є наша місія - спрощувати життя бізнесу, а не ускладнювати його", - повідомив міністр розвитку економіки Тимофій Милованов.

Зазначається, що раніше законом відомство наділяло повноваженнями накладати штрафи та інші санкції на експортерів та імпортерів. Накладати ці санкції відомство могло за поданням ДФС, Антимонопольного комітету чи Нацбанку.

Як повідомлялося, 8 серпня 2019 року Національний банк України скасував чергове обмеження – бізнес зможе купувати валюту за кредитні кошти. Деякі новації стосуються населення. Зокрема, відтепер українці можуть купувати валюту онлайн через інтернет-банкінг і не стояти в чергах в банківських відділеннях. НБУ констатує, що щодня українці купують та продають онлайн 3-4 млн доларів. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції