Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін ухвалив гарантовану ціну на газ для українців на зиму

Перехід на програму гарантованої ціни добровільний.

Кабінет міністрів України ухвалив гарантовану ціну на газ для населення на зимовий період.

Про це повідомив прем’єр України Олексій Гончарук під час брифінгу.

"Зима наближається. Ми повинні були переконатися в тому, що українці будуть захищені від можливих коливань цін на газ, які могли б теоретично привести до зростання тарифів. Цього не буде. Цієї зими українець буде захищений від коливання ціни на газ. Відповідне рішення про гарантовану ціну на газ ми на уряді ухвалили. У нас повне взаєморозуміння з "Нафтогазом", - сказав він.

Разом з цим у своєму телеграм-каналі Гончарук написав, що кожен українець від сьогодні, 27 листопада, може підключитись до спеціальної програми "Гарантована ціна на газ".

"Це означає, що ціна на газ у платіжках буде за розрахунком 8 грн/кб.м. на весь опалювальний період. Це рекордно низька ціна для опалювального сезону за останні 2 роки", - написав він.

Гончарук зазначив, що перехід на програму добровільний, а відмовитись від участі в ній також буде можливим.

Раніше Кабінет міністрів скасував рішення попереднього уряду про регулювання граничних цін на опалення й гаряче водопостачання в Україні. Гончарук запевнив, що опалення не подорожчає через скасування обмежень на тарифи

Відео Опалення не дорожчатиме через скасування обмежень на тарифи - прем’єр Олексій Гончарук

Постанову про граничні тарифи на тепло уряд Гончарука скасував минулого тижня. До цього, за словами політика, його спонукали мери міст, які масово звертались до уряду з вимогами її скасувати. Гончарук вважає документ економічно не обґрунтованим. Каже, що його ухвалив уряд Гройсмана напередодні виборів до Верховної Ради виключно заради піару.  

Опалення не дорожчатиме через скасування обмежень на тарифи - прем’єр Олексій Гончарук

Залиште свій коментар

Вибір редакції