Під 3% річних. В Україні запустили нову програму для придбання житла переселенцям та учасникам АТО/ООС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На цей рік виділили 200 мільйонів гривень.

Відтепер придбати житло за пільговими умовами матимуть змогу внутрішньо переміщені особи та учасники АТО/ООС.

Нова бюджетна програма передбачена змінами до держбюджету-2019. 27 листопада уряд затвердив порядок надання державних пільгових кредитів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.

"100 млн грн буде спрямовано для надання кредитів ВПО та 100 млн грн для кредитування учасників АТО та/або ООС. Кредит буде надаватися на термін до 20 років, а відсоткова ставка становитиме 3% річних. Об’єктом кредитування може бути квартира у багатоквартирному будинку або одноквартирний житловий будинок (як новобудови, так і вторинний ринок), якщо житло прийнято в експлуатацію не більше ніж 25 чи реконструйовано не більше ніж 15 років тому", - уточнили в Мінрегіоні.

Одержувачі кредиту самостійно обирають житлові об’єкти. В день укладання кредитного договору позичальник повинен буде сплатити власний внесок не менше 6%.

Розподіл бюджетних коштів між регіонами здійснюватиме Мінрегіон пропорційно до кількості зареєстрованих заяв. Перелік осіб, які цього року отримають пільгові кредити, схвалить комісія, склад якої затвердить Мінрегіон.

Раніше уряд додатково виділив на програму доступного житла 300 млн грн. Коштів вистачить на забезпечення житлом 950 родин.

Відео Чи потрібно заморожувати вартість оренди житла в Україні і чому це вирішили робити в Берліні

У Берліні хочуть заборонити підвищувати ціни на оренду житла. П’ять років власники квартир і будинків не матимуть права брати більше ніж 9 євро і 80 центів за метр квадратний. Чому берлінців заганяють в такі жорсткі межі і чи може бути корисною така норма українській столиці – Сніданок довідався. 

Чи потрібно заморожувати вартість оренди житла в Україні і чому це вирішили робити в Берліні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції