Коломойський побоюється за долю "ПриватБанку"

Дата публікації
Перегляди
8057
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коломойський побоюється за долю "ПриватБанку"

Фото: Reuters

Фейки, які поширює Нацбанк, можуть нашкодити фінустанові, - екс-акціонер.

Бізнесмен Ігор Коломойський стурбований необдуманими заявами чиновників НБУ, які поширюють неправдиву інформацію про те, що за борги позичальників "ПриватБанку" платитимуть колишні акціонери.

Про це Коломойський повідомив ТСН.uа.

Бізнесмен ознайомився з опублікованим у пресі офіційним річним звітом "ПриватБанку", аудитором якого була компанія EY. "Якщо призначені державою топ-менеджери "ПриватБанку" у своєму звіті перед урядом нарахували у банку близько 9 млрд гривень кредитів компаніям, "пов'язаним з попередніми акціонерами" на момент націоналізації, у мене немає підстав не довіряти їм. Тому що ці менеджери були призначені Національним банком і Мінфіном після ретельного відбору та аналізу їхніх професійних якостей", - зазначив Ігор Коломойський.

При цьому у нього викликають побоювання "необдумані заяви чиновників Нацбанку, які, щоб виправдати націоналізацію, поспішили повідомити всім корпоративним позичальникам "ПриватБанку" про те, що платити за їхні борги повинні Коломойський із Боголюбовим". "І продовжують поширювати цей фейк у ЗМІ, використовуючи навіть міжнародні новинні агентства. Очевидно, що після таких заяв позичальники "ПриватБанку" можуть припинити погашати свої кредити. Адже, виходить, Нацбанк офіційно повідомив їм, що вони нічого не винні", - упевнений він.

Бізнесмен Коломойський вважає, що такі неправдиві інформаційні повідомлення можуть нашкодити банку. "Тому робити подібні заяви потрібно, звичайно, обдуманіше", - закликав він.

Раніше повідомлялося, що компанія Triantal Investments LTD бізнесменів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, яка до націоналізації "ПриватБанку" була власником 16,8% акцій фінустанови, подала позов до Окружного адміністративного суду Києва. Відповідачем (боржником) є Нацбанк України, а третіми особами – Міністерство фінансів та "КБ "ПриватБанк". Перше судове засідання відбудеться 27 липня.

Колишні власники "Приватбанку" можуть повернути собі фінустанову

Колишні власники "Приватбанку" можуть повернути собі фінустанову

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8057
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація