На Avito намагалися продати яхту, яка належала Дмитру Мєдвєдєву

На Avito намагалися продати яхту, яка належала Дмитру Мєдвєдєву

Associated Press

За інформацією, він володів цією яхтою від 2009 до 2015 року.

Яхту, якою раніше володів експрем'єр РФ Дмитро Мєдвєдєв, виставили на продаж на сайті Avito. Оголошення з сайту видалили, проте воно збереглося в кеші Google.

Про це повідомив засновник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний. 

В оголошенні яхту преміум-класу Princess 85MY 2009 року випуску продавали за 134 мільйони рублів ( приблизно 52,5 мільйонів гривень). Яхта, яка нині перебуває в порту Сочі може розвивати швидкість до 26 вузлів на годину. На яхті є 5 кают, які розраховані на 12 пасажирів.

"Простора обідня зона, облаштований бар. У носовій частині розташована vip-каюта з ліжком king-size та повноцінною гардеробною", – йдеться в повідомленні.

За словами Навального, ця яхта належала Мєдвєдєву від 2009 до 2015 року. Ця ж яхта фігурувала у гучному розслідуванні ФБК "Он вам не Димон". 

Олексій Навальний розповів, що в 2015 році Мєдвєдєв змінив цю яхту на більш розкішну за 865 мільйонів рублів. Він стверджує, що яхту придбав свояк Володимира Путіна Миколай Шамалов. Проте тепер, вочевидь, він шукає для судна нових власників.

Повідомлялося, що в січні цього року Фонд боротьби з корупцією опублікував розслідування стосовно нового прем'єр-міністра РФ Михайла Мішустіна. У розслідуванні йдеться, що в реєстрах тепер замість справжніх власників майна Мішустіна вписано "Російська Федерація". Тож відстежити структуру прав власності та її переходи нині не можна.