Перейти до змісту
На українських ринках бум на баклажани: скільки коштує овоч

На українських ринках бум на баклажани: скільки коштує овоч

Вересень - пік врожаю баклажанів.

Зараз на всіх ринках країни овоч з Індії - баклажан, але українського походження. Вересень - пік його врожаю цього овоча. Які ціни на овоч на ринках і чи змінилися вони у порівнянні із минулим роком, у сюжеті ТСН.19:30.

На початку літа по всій Україні ціна на баклажани була вища - через неврожай. "Нижче навіть минулого року. Це відбулося вперше за цей сезон, бо на початку ситуація була протилежна. Ціни на баклажани були рекордно високими", - пояснила торгова експертка Тетяна Гетьман.

Вересень - пік врожаю цього овоча. Взимку їх в Україні не вирощують, а везуть з Туреччини, Італії та Іспанії. Ціни тоді 70-80 грн за кілограм. 

До Львова машину баклажанів привезли з Закарпаття. Ще ранок, а половину вже продали. До вечора баклажанів не залишиться. Овоч коштує тут 10 гривень за кілограм. 

Відео Скільки коштує баклажан у різних регіонах України

Овоч з Індії, який полюбився всім українцям. Баклажан нині на всіх ринках країни, причому вітчизняний. Вересень - пік урожаю цього овоча. Загалом у різних регіонах - ціни однакові. Та чи змінилися вони порівняно з минулим роком – дізнавалася ТСН.  

Скільки коштує баклажан у різних регіонах України

На гуртових ринках зараз ціни на овоч нижче десяти гривень. Приміром, на великий ринок Києва баклажани везеть з різних куточків країни. Середні ціни тут - від 8 до 12 гривень за кілограм.

На Сумських ринках у тренді білі та круглі баклажани. Їх важко знайти, бо швидко розбирають. Круглі коштують 16 гривень, білі - на гривню дорожчі. Херсонські та запорізькі овочі коштують від 10 до 12 гривень за кіло. .
Баклажанний бум триватиме ще тиждень-два. Потім з полів овоч зникне, а ціни на нього потроху підуть вгору. 

Кореспондентка ТСН Марічка Кужик.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин