Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нафтогаз України" планує купувати бензин та дизпальне в Білорусі

Сторони повинні скоро підписати угоди.

НАК "Нафтогаз України" планує імпортувати бензин та дизельне пальне за річними контрактами з Білоруською нафтовою компанією (БНК).

Рішення НАКу про погодження цих контрактів оприлюднила "Укртранснафта". Йдеться про два контракти між ТОВ "Нафтогаз Ойл Трейдінг" та "БНК-Україна": на закупівлю дизельного палива розрахунковою вартістю 2,99 млрд грн і бензину марки А-92 на суму 653 млн грн. Про це пише enkorr.ua.

Виходячи з вартості контрактів, річний обсяг закупівлі може скласти близько 125 тис. тонн дизпального і 30 тис. тонн бензину А-92 (10 тис. тонн / міс. дизпального і 2,5 тис. тонн / міс. бензину).

У "Нафтогазі" зазначили, що процес узгодження контрактів перебуває на фінальній стадії.

Нагадаємо, "Нафтогаз" почав імпорт дизпального з Білорусі в серпні 2019 року, законтрактувавши близько 30 тис. тонн у період кризи на українському ринку, викликаного зупинкою роботи трубопроводу "ПрикарпатЗахідТранс".

Імпорт білоруського бензину буде здійснюватися вперше.

Відео Бензин дешевшає: нафтові трейдери пообіцяли відреагувати на здорожчання гривні

На деяких мережевих АЗС уже поміняли цифри на табло. Однак, до рекомендованої владою цифри - 25 гривень 60 копійок, поки все одно не дотягнули. Середня вартість 95 бензину нині 27,62. Порівняно із вчорашнім днем, це дешевше на 58 копійок.    

Бензин дешевшає: нафтові трейдери пообіцяли відреагувати на здорожчання гривні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції