Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найближчі два місяці в Україні буде низька інфляція - НБУ

На початку осені збільшується пропозиція овочів і фруктів

Найближчі два місяці характеризуватимуться низькою інфляцією, написав на своїй сторінці у Facebook голова ради Національного банку України Богдан Данилишин.

На початку осені в Україні збільшується пропозиція овочів і фруктів. Саме тому, за словами Данилишина, внаслідок ефекту ревальвації гривні логічно припустити, що в найближчі два місяці будуть характеризуватися низькою інфляцією

Уповільнення споживчої інфляції і перехід до зниження цін в середині року стає тенденцією: "Це спостерігалося з травня по вересень минулого року, в травні-липні 2019 року ми знову це бачимо", - зазначив він. Від жовтня інфляція прискорюється, наголосив він. Це пов'язано з поступовим зниженням пропозиції сирих овочів і фруктів.

Якщо вересневі виплати за зовнішнім боргом (попередньо оцінюються в $ 1,7 млрд) вдасться пройти без ускладнень, а для цього є достатні передумови, вплив курсового фактора на споживчу інфляцію не буде істотним", - зазначив глава ради НБУ.

Як повідомлялося раніше, в Україні в перші два місяці літа падали ціни. У червні індекс цін склав мінус 0,5%, у липні – мінус 0,6% (порівняно з попереднім місяцем).

ВідеоП’ятигривневі монети та купюри номіналом в тисячу: чи варто панікувати українцям

Національний банк вводить в обіг нову банкноту – тисячу гривень. Вона стане обов'язковою для прийняття з 25 жовтня цього року. Основний колір новенької – блакитний. До кінця цього року українці зможуть розплачуватися новими монетами – у 5 гривень. А з наступного монетою стане і 10 гривень. Експерт прокоментував, чи варто панікувати українцям.   

П’ятигривневі монети та купюри номіналом в тисячу: чи варто панікувати українцям

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції