Найдешевше пиво скоро буде коштувати не менше долара

Дата публікації
Перегляди
2480
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найдешевше пиво скоро буде коштувати не менше долара

Через покращення життя від Януковича постраждають навіть пивомани / Фото: Архів

Акциз на пиво може вирости майже в 6 разів.

Регіонал Павло Климець пропонує Раді заради соцпрограми президента Віктора Януковича різко збільшити акциз на пиво.

Так, відповідним зареєстрованим законопроектом пропонується підвищити акцизну ставку в 5,6 разів - до 4,6 грн за літр у перерахунку на 100% вмісту спирту в продукції. На сьогодні даний акциз становить 0,81 грн.

Автор законопроекту впевнений, що в разі прийняття законопроекту, "бюджет отримає від пивної галузі такі ж надходження, як і від лікеро-горілчаної. Тобто на рівні 5,6 млрд грн, що на 3,6 млрд грн більше, ніж отримано в цьому році.

"Таке вирівнювання ставок не призведе до суттєвих змін у вартості пивної продукції для споживача, так як сьогодні пляшка пива коштує 6-7 гривень - відповідно при вирівнюванні оподаткування пиво подорожчає в середньому на 10%", - говориться в пояснювальній записці до законопроекту.

Нагадаємо, 7 березня президент оголосив про старт нової соціальної програми. "Найдорожчими" пунктами програми є підвищення пенсій на 100 грн, повернення громадянам частини знецінених вкладів "Ощадбанку" СРСР, додаткові виплати ветеранам та інвалідам, а також державна іпотека.

За словами самого глави держави, кошти на покращення рівня життя вдалось отримати завдяки стабільному економічному зростанню, а не з допомогою "друкування грошей".

Нещодавно Кабмін запропонував парламенту збільшити доходи і видатки державного бюджету на 2012 рік на 33,35 млрд грн. Саме стільки коштуватиме країні ініціатива глави держави.

Як раніше повідомлялось, щоб отримати кошти на соцпрограму Януковича, митниця значно збільшила побори, що у свою чергу може призвести до подорожчання багатьох найменувань імпортної продукції, зокрема будматеріалів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2480
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація