Регіонал хоче нагодувати населення українськими продуктами

Дата публікації
Перегляди
1673
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Регіонал хоче нагодувати населення українськими продуктами

В супермаркетах може побільшати українських продуктів

Депутат також пропонує максимальні націнки на товари у розмірі 15-20%.

Регіонал Олег Царьов вніс у Раду законопроект, яким пропонується стимулювати розвиток вітчизняного ринку продовольчих товарів за допомогою зобов'язання супермаркетів продавати 80% продуктів саме українського виробництва.

Згідно з запропонованим документом, при здійсненні торговельної діяльності через торговельні мережі повинні виконуватися такі вимоги: зокрема, в обсязі роздрібного товарообігу продовольчого або змішаного магазину частка кожної групи вітчизняних продовольчих товарів не повинна бути меншою від 80% від загального обсягу товарообігу цієї групи продовольчих товарів, пише "РБК-Україна".

Крім того, пропонується встановити такий режим роботи продовольчих або змішаних магазинів загальною торговою площею від 300 кв. м: понеділок - субота з 9:00 до 20:00, неділя та святкові дні - вихідні дні. Органи місцевого самоврядування мають право змінювати режим роботи продовольчих або змішаних магазинів загальною торговою площею від 300 кв. м.

Також пропонується встановити, що суб'єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгову торгівлю продовольчими товарами, можуть встановлювати торговельну надбавку (націнку) до ціни постачальника на максимальному рівні: до 31 грудня 2013 року - 20%; з 01 січня 2014 року - 15%.

Як повідомлялось, згідно з даними Держстату, за минулий рік продукти подорожчали на 6%. Найбільше виросли у ціні м'ясні вироби. Овочі ж, навпаки, подешевшали.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1673
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація