Ринковий рекорд: акції Tesla додали в ціні 40% за два дні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Динаміка компанії приголомшує експертів із цінних паперів.

Вартість акцій компанії Tesla другий день поспіль зростає на 20%. Такі дані біржі Nasdaq наводить Marketwatch.

У вівторок при відкритті торгів папери торгувалися по $ 882,96, а на максимумі одна акція коштувала $ 940,13. Від початку року зростання вже перевищило 110%.

Капіталізація компанії сягнула $ 163 млрд і стала рекордною для Tesla. Так стрімко її акції не додавали в ціні з 2013 року.

Серед причин такого ринкового успіху аналітики виділяють успішні показники з виробництва електромобілів у 2019 році, перспективне партнерство з Panasonic і CATL у виготовленні акумуляторів, прогнози мільярдера Рона Берона щодо можливості досягнення Tesla доходу в $ 1 трлн протягом десяти років тощо.

Прогнози фахівців на 2020-й та наступні роки також переважно сприятливі. "Інвестиційна компанія Ark Invest очікує, що вартість акції Tesla досягне від $ 4000 до $ 7000 за штуку. Ціна в $ 420 за акцію робить компанію недооціненою, вважають в Ark Invest", - наголосив аналітик Argus Research Білл Селескі. Однак дехто все ж вважає цінні папери переоціненими, а зростання їх вартості називає "мильною бульбашкою" фондового ринку.

Відео Нова Tesla: чим вразив новий кібер-трак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Tesla: чим вразив новий кібер-трак Ілона Маска

Менше місяця тому, 9 січня, повідомлялося про те, що ціна на акції американської компанії Tesla досягла нового рекорду – за одну акцію платили по $ 492,14. Загальна капіталізація підприємства тоді наблизилася до $ 89 мільярдів – і це було більше, ніж коштували компанії General Motors і Ford разом узяті ($ 50 млрд і $ 37 млрд відповідно).

Залиште свій коментар

Вибір редакції