Робота з дому. Кожен десятий українець працюватиме поза офісом

20% українських компаній уже мають співробітників, які працюють на відстані.

Світова тенденція дистанційної форми роботи активно шириться Україною. Тож чимало українців замість походу в офіс уже працюють з дому. Як показують соціологічні дослідження, вже до наступного року кожен десятий українець перестане відвідувати офіс. Серед професій, фахівці яких можуть працювати віддалено, – фінансисти, програмісти, дизайнери, юристи та копірайтери.

Про це йдеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1".

Зараз таких працівників "на відстані" мають понад 20% українських компаній. Один із плюсів для самих роботодавців – можливість так швидко розширювати бізнес.

"Тобто коли потрібні або більше співробітників, ось просто зараз, або співробітники з більш високою кваліфікацією, звичайно ж, роботодавець може звернутися до людей, які працюють не в цьому місті, не в цьому офісі, а залучити їх до праці, до виконання якоїсь роботи", – говорить ініціатор дослідження дистанційного ринку праці України Дмитро Суслов.

Не менш важливе – питання економії. Лише протягом 2015 року за рахунок віртуальних робочих місць працедавці України заощадили понад 1,5 млрд грн.

"Є дві статті економії – оренда приміщення та обладнання. Вийшло, що в рік на одному віддаленому співробітнику в середньому зекономили 17 тисяч гривень", – говорить Суслов.

Ну, а щоб уберегти корпоративні таємниці та не втратити контроль за віддаленими працівниками, компанії використовують різноманітне програмне забезпечення. Наприклад, віртуальне сховище та корпоративну соціальну мережу. Через подібну шеф бачить, скільки, коли, і як ефективно працює його підлеглий.

Для віддалених працівників вигода, перш за все, в економії часу та коштів на поїздку до місця роботи. А найголовніше, що вивільняється більше часу на своє дозвілля та спілкування з рідними та друзями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: