Росія у відповідь на нові санкції США скоротить використання долара

У Москві вирішили побороти залежність від долара.

Росія у відповідь на нові санкції США активізує роботу зі скорочення залежності від американських платіжних систем і долара як розрахункової валюти.

Про це заявив заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков у інтерв'ю виданню "Міжнародне життя".

"Ми, звісно, активізуємо роботу, пов'язану з імпортозаміщенням, скороченням якоїсь залежності від американських платіжних систем, від долара як розрахункової валюти і так далі. Тепер це стає нагальною потребою", - сказав російський дипломат.

За словами Рябкова, наразі важливо "створити працездатні економічні схеми, де залежність від долара, від американської валютно-фінансової системи була меншою", інакше "ми будемо весь час сидіти у них на гачку - саме те, що їм і потрібно".

За його словами, Росія живе з санкціями від 2014 року, проте цьогорічні санкції вводять нові серйозні обмеження. 

Нагадаємо,  Трамп підписав закон про санкції проти Росії. Ще до затвердження санкцій російський президент Володимир Путін відповів США на нові санкції, які Конгрес схвалив через російське втручання у виборі президента США в 2016 році,  а також анексію Криму та агресію в Сирії. 

27 липня за документ, який збільшує економічний тиск на Москву - проголосували 98 американських сенаторів, проти - лише двоє. Раніше, так само переконливо, санкції підтримали і в палаті представників. 

У відповідь 28 липня 2017-го РФ оголосила що з 1-го серпня припиняє використання посольством США в Росії всіх складських приміщень у Москві і дачі в Срібному бору і закликала США зменшити кількість спіробітників дипвідомств на російські територій до 455. 

ВідеоУ Кремлі відреагували на закон про посилення санкцій проти Росії

Залиште свій коментар