Шмигаль розповів, як планує "розігрівати" вітчизняну економіку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це – одна з частин великого плану виходу країни з економічної кризи.

Кабінет міністрів планує збільшити фінансування та обсяг замовлень в оборонно-промисловому комплексі та на промислових підприємствах з великою часткою державної власності. За інформацією, так планують "розігріти" вітчизняну економіку.

Про це повідомляє "Урядовий портал" з посиланням на прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Він заявив про це на зустрічі з послами Великої сімки (США, Італії, Японії, Німеччини, Франції, Великої Британії, Канади).

"Ми маємо намір збільшити фінансування і замовлення в промисловій сфері, оборонній сфері вже цього року для того, щоб зберегти робочі місця, а також дати можливість працювати супутнім бізнесам. Це одна з частин нашого великого плану виходу з економічної кризи", - цитує Шмигаля його пресслужба.

Відео Єврокомісія презентувала план порятунку економіки після коронакризи

Єврокомісія презентувала план порятунку європейської економіки після коронакризи. На столі в єврочиновників уже ціла низка пропозицій - від п’ятисот мільярдів, що пропонували Франція та Німеччина, до двох трильйонів, які хотів направити на економіку Європейський парламент. Чи вдалося Брюсселю знайти порозуміння між усіма 27 країнами - дивіться у сюжеті кореспондента "Радіо Свобода" Григорія Жигалова.  

Єврокомісія презентувала план порятунку економіки після коронакризи

Раніше повідомлялося, що в Нацбанку вважають, що через коронавірусну кризу ВВП України у 2020 році знизиться на 6-7%. Однак у наступних роках зростання відновиться.

Залиште свій коментар

Вибір редакції