Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Ernst&Young назвали два сценарії розвитку економіки України в 2016 році

Як стверджує Олексій Кредісов, вікно можливостей для України поки не закрилося.

Топ-менеджер Олексій Кредісов, який працює в українському підрозділі британської аудиторсько-консалтингової компанії Ernst&Young не виключає песимістичного сценарію розвитку економіки України в 2016 році.

Про це він повідомив в інтерв'ю видавництву "Новое время".

"Песимістичний сценарій можливий, якщо будуть продовжуватися воєнні дії. Це серйозно лякає. Також все залежить від того, як будуть розвиватися відносини з МВФ. І третє - наша внутрішня політика, всі ці корупційні речі, якщо вони продовжаться, то будуть розхитувати цю човен, у якому ми всі перебуваємо", - розповідає Кредісов.

Щодо оптимістичного сценарію, Кредісов вважає, що він все ще можливий, у разі, якщо всі перераховані вище проблеми вирішаться. Також він зазначив, що "дійсно є надія, що зараз, після першої та другої хвиль реформ, ми дозріємо зробити щось кардинальне".

Нагадаємо, експерти назвали відразу кілька причин, які призвели до знецінення національної валюти. Також фахівці прогнозують нестабільність курсу найближчі два-три місяці, а також не виключають можливість того, що курс може перетнути позначку 30 гривень за долар.

Залиште свій коментар

Вибір редакції