Яресько розповіла, в кого Україна позичить 10 мільярдів доларів

Найбільшим кредитором у 2016 році залишиться МВФ.

У 2016 році Україна планує взяти кредитів на близько 10 млрд доларів США. Основним позичальником, як і раніше, залишиться МВФ. "Лакмусовим папірцем" для початку кредитування стане виділення Міжнародним валютним фондом чергового траншу на 1,7 млрд доларів. Слідом за ним почнуть давати гроші й інші кредитори.

Загалом від МВФ у цьому році Україна хоче отримати 5,8 млрд доларів, понад 1,5 млрд доларів – за новими кредитними програмами від Світового банку. Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді сьогодні сказала міністр фінансів Наталія Яресько, передає УНІАН.

"Цього року ми очікуємо близько 10 мільярдів доларів від зовнішніх кредиторів. Близько 5,8 мільярда доларів - від МВФ, від уряду США - 1 мільярд доларів, від уряду Японії - до 1,3 мільярда доларів, Швейцарії - 0,2 мільярда доларів, від ЄС - 1,2 мільярда доларів плюс додатково 170 мільйонів євро грантів, від уряду Польщі - 100 мільйонів євро, від Німеччини - 300 мільйонів євро плюс 150 мільйонів євро на інвестпроекти. Від ЄБРР - 177 мільйонів доларів на існуючі інвестпроекти плюс 1,1 мільярда доларів на нові інвестпроекти, від ЄІБ - 175 мільонів доларів за існуючими проектами плюс 1,1 мільярда доларів на інвестування нових проектів. Від Світового банку очікуємо 210 мільйонів доларів за існуючими інвестпроектами і 1,5 мільярда доларів на нові кредити", - уточнила Яресько.

Скільки становить державний борг, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: