Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Субсидії видаватимуть грошима. Як і коли почнеться монетизація

Зараз перевіряють одержувачів субсидій.

Від 1 січня 2019 року Мінсоцполітики планує почати повну монетизацію субсидій.

"Монетизація субсидій означає надання громадянам грошей для оплати комунальних послуг, і тому потрібно забезпечити адресність допомоги, щоб гроші отримували саме ті люди, які дійсно потребують субсидії", – каже міністр соціальної політики Андрій Рева.

Зараз йде процес перевірки одержувачів субсидій.

За його словами, виявили 50 тисяч осіб, серед яких є власники будинків з площею понад 200 квадратних метрів і квартир більше 120 квадратних метрів.

"Ці люди з нульовими доходами купували автомобілі за 700 тисяч гривень, то, напевно, перевірка потрібна", – зазначив Рева.

Глава Мінсоцполітики додав, що новий порядок надання субсидій покликаний мотивувати громадян економити енергоресурси.

"Коли людині дадуть гроші на руки, то кількість зекономлених енергоресурсів прямо впливатиме на ту суму допомоги, яку людина зможе залишити собі", – пояснив Рева.

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман попередив про скорочення кількості родин, які отримують субсидії. Його хвилює кількість зловживань на цій темі.

ВідеоГройсман попередив про скорочення кількості родин, які отримують субсидії

Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді попередив: держава готова платити лише за тих, хто справді не може зробити це сам. Пільгу заберуть, якщо родина має авто, якому менше ніж 5 років, доходи від здачі нерухомості, квартиру понад 120 чи будинок більше 200 квадратів. Безробітним доведеться підтверджувати, що вони насправді безробітні.

Гройсман попередив про скорочення кількості родин, які отримують субсидії

Залиште свій коментар

Вибір редакції