Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінсоцполітики підрахували середній розмір субсидії

Держдопомогу на оплату житлово-комунальних послуг отримують близько трьох мільйонів родин.

В Україні в листопаді субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували близько 3 млн домогосподарств. Середній розмір виплат склав 1,2 тис. грн.

Про це повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

"95% субсидіантів отримують виплати у готівковій формі. Уже зараз у готівковій формі профінансовано 3,1 мільярда гривень", - уточнив Музиченко.

Монетизація житлових субсидій (тобто їхня виплата у грошовій формі) здійснюється від 1 січня 2019 року.

"Такий механізм заохочує субсидіантів до раціонального споживання житлово-комунальних послуг - внаслідок зменшення фактичного споживання послуг домогосподарством (менше за встановлений розмір соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами). Всі зекономлені кошти житлової субсидії члени домогосподарства можуть використовувати на власний розсуд", - сказав заступник міністра.

Зазначимо, що нині діють дві моделі монетизації: безготівкова форма (кошти перераховуються на персональний обліковий запис одержувача в "Ощадбанку", звідки спрямовуються лише на оплату житлово-комунальних послуг), та готівкова форма (готівка виплачується безпосередньо одержувачу).

Від 1 жовтня 2019 року запровадили монетизацію пільг на житлово-комунальні послуги.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський відмовився підписувати закон про перевірку отримувачів субсидій та держдопомоги.

Відео Заступник міністра соціальної політики відповів на найпопулярніші запитання щодо субсидій

Сьогодні - традиційно старт опалювального сезону для більшості регіонів, а отже і час очікування платіжок із більшими цифрами. Які зміни відбулися в нарахуванні субсидій цього року? Як можна буде отримати виплати і за що штрафуватимуть? Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко відповість на найважливіші і найпопулярніші запитання – дивіться.  

Заступник міністра соціальної політики відповів на найпопулярніші запитання щодо субсидій

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції