У російському уряді вирішили дати пояснення статкам Медведєва

Торік російський прем'єр офіційно заробив менше грошей, ніж у 2015 році.

У прес-службі уряду Росії пояснили скорочення доходу прем'єра Дмитра Медведєва в 2016 році зменшенням суми вкладу та відсотків по ньому.

Про це повідомляють РИА Новости.

"Зменшення пов'язане зі зменшенням розміру банкового вкладу і виплати відсотків по ньому", - сказали в прес-службі.

Згідно з декларацією, Медведєв в 2016 році заробив 8,58 мільйона рублів проти майже 8,8 мільйона рублів в 2015 році.

Фотогалерея Вілли за мільярди рублів, яхти і виноградники. Навальний показав таємне майно Медведєва (7 фото)

Нагадаємо, російський уряд оприлюднив декларацію про доходи премєр-міністра Дмитра Медведєва. За документом, чиновник  за рік заробив понад 8,5 мільйона рублів і володіє квартирою на 367,8 квадратних метра. Також Медведєв вказав у декларації оренду земельної ділянки на 4700 квадратів терміном на 49 років.

Вся нерухомість урядовця зареєстрована у Росії. Також у нього є два радянських автомобілі – ГАЗ 20, відомий як "Побєда", та ГАЗ 21. У дружини Медведєва легкове авто Volkswagen Golf, два місця під авто та квартира на 367,8 квадрата під безкоштовне користування. 

Примітно, що у декларації очільника російського уряду немає нічого з елітної нерухомості у РФ та за її межами, про яку в своєму журналістському розслідуванні повідомляв Фонд боротьби з корупцією. 

Відповідно до розслідування опозиціонера Олексія Навального, на "благодійні" гроші, отримані від російських олігархів, Медведєв купив родовий маєток і агрокомплекс в Мансуровому, гірську резиденцію "Псехако" в Сочі, виноградники в Анапі і Тоскані, віллу в Милівці і рубльовську резиденцію, вартість якої оцінюють приблизно в 5 мільярдів рублів. 

Сам Медведєв заявив, що гучне розслідування про його казкове багатство спонсорували "приватні інвестори, щоб витягнути людей на вулиці".  

Після оприлюдення результатів розслідування різними містами Росії прокотилися антикорупційні несанкціоновані мітинги. Чи не найгарячіше було у Москві — силовики застосовували проти людей сльозоточивий газ та силу. Проте були випадки застосування сили і проти правоохоронців

Кульмінаційним моментом стало затримання Навального. Він 15 діб перебував у СІЗО. 

ВідеоДерждума відмовилась перевіряти інформацію про статки Медведєва

Залиште свій коментар