Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна може отримати ще мільярд доларів під гарантії уряду США – Мінфін

Данилюк поїде до Сполучених Штатів на зустрічі з кредиторами України.

Найближчим часом Україна може отримати ще один, уже четвертий за останній час, мільярд доларів під кредитні гарантії уряду США. Нині тривають переговори сторін.

Про це повідомили у Міністерстві фінансів України, передає "Інтерфакс-Україна".

"Крім продовження технічної допомоги, ми сподіваємося на продовження співпраці в напрямку отримання нового 1 млрд доларів під гарантії уряду США. Кредитні гарантії йдуть на невідкладні потреби бюджету і надаються під дуже низькі відсотки за результатами виконання реформ", – зазначили в Мінфіні.

Останнє запозичення 1 млрд доларів під кредитні гарантії уряду США відбулося 29 вересня – кошти залучили за найбільш вигідною в історії України процентною ставкою за євробондами в 1,471%.

Наприкінці цього тижня, 7-9 жовтня, міністр фінансів Олександр Данилюк перебуватиме в США на щорічних зборах Міжнародного валютного фонду та Світового банку (СБ).

"Під час поїздки плануються зустрічі Данилюка з керівництвом МВФ, СБ, Міжнародної фінансової корпорації, Європейського банку реконструкції і розвитку, Міністерства фінансів США та інших країн, а також виступи в провідних інститутах і дослідницьких центрах", – уточнили в Мінфіні.

Нагадаємо, у вересні Україна також отримала довгоочікуваний транш кредиту від МВФ на 1 млрд доларів. А ось обіцяні 600 млн євро від Євросоюзу надійдуть, скоріше за все, на початку 2017 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції