Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна накопичила найбільші за 7 років міжнародні резерви

Зростання в першому місяці нового року склало майже 4%.

На початок лютого міжнародні резерви України склали майже 26,3 млрд доларів США. Протягом січня вони збільшилися на 3,9%.

Як повідомляє пресслужба НБУ, такий показник став найвищим від листопада 2012 року. "Збільшення міжнародних резервів у січні зумовлене як успішним розміщенням урядом єврооблігацій, так і операціями Національного банку – з управління резервами та на валютному ринку", - вважають у регуляторі. Не останнім фактором, що посприяв цьому, стало зміцнення курсу гривні.

"Обсяг міжнародних резервів покриває 3,9 місяців майбутнього імпорту, що є достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій уряду і Національного банку", - наголосили в регуляторі та нагадали, що дані про міжнародні резерви та ліквідність в іноземній валюті складаються та оприлюднюються щомісяця: попередні в перші 7 днів та остаточні не пізніше 21 числа.

Раніше Кабінет міністрів скасував понад 27 тисяч спеціальних санкцій, які застосовували для підприємств, що займаються зовнішньою торгівлею. Рішення ухвалено на виконання закону "Про валюту та валютні операції". Ця постанова уряду практично реалізує низку заходів, направлених на валютну лібералізацію.

Плейлист 8 відео Курсові коливання гривні

Нестабільність національної валюти: причини, наслідки та вплив на економіку країни.

Курсові коливання гривні

Залиште свій коментар

Вибір редакції