Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна покращила свій показник у рейтингу Doing Business

Країна піднялася на п'ять сходинок.

У міжнародному рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business Україна посіла 71 місце, покращивши свій показник на п'ять пунктів.

"На 41 пункт зріс наш показник в номінації "міжнародна торгівля" і на 25 – в частині виконання контрактів. Найбільшого прогресу ми добилися в категоріях "оподаткування" з плюсом в 110 пунктів, "міжнародна торгівля" - плюс 70 сходинок, а в "захисті інвесторів" додали 56 пунктів. У легкості "отримання дозволів на будівництво" сьогодні Україна займає 30 місце у світі. Звичайно, ми на цьому не зупинимось. Знаю, ми заслуговуємо на краще і вміємо краще", - написав у Facebook президент Петро Порошенко.

Doing Business
Facebook / Петро Порошенко
Doing Business
Геннадій Зубко / Facebook

"Найбільшого прогресу за роки реформ добилися в категоріях «оподаткування». Це тоді, коли ніхто не вірив, що щось можна зробити з цим "болотом". Закінчили з плюсом в сто десять пунктів. "Міжнародна торгівля" — з удвічі кращим показником до минулорічного. В захисті міноритарних інвесторів додали 56 пунктів", — додав Петро Порошенко.

Нагадаємо, звіт Doing Business - це рейтинг простоти ведення підприємницької діяльності, дозволяє визначити якість правил регулювання підприємницької діяльності, що підвищують чи обмежують ділову активність, та їхнє застосування у 183 країнах, а також вибраних окремих містах.

Світовий банк розраховує цей індекс від 2003 року за такими критеріями, як легкість відкриття нового бізнесу, отримання дозволу на будівництво, реєстрація власності, отримання позики, захист прав інвесторів, сплата податків, законодавчий захист контрактів тощо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції