Україна та Польща уклали договір на поставку газу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поставки триватимуть до травня наступного року.

Українська компанія Energy Resources of Ukraine уклала договір з польською газовою компанією PGNiG щодо поставок 200 мільйонів кубометрів газу до травня 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба польської компанії.

"Цей контракт є результатом дуже доброї співпраці між PGNiG і ERU, і умови, пропоновані PGNiG українському партнеру, є ринковими і дуже конкурентоспроможними. Від 2016 року ми послідовно розбудовуємо наш бренд на українському енергетичному ринку", - заявив віце-президент компанії із комерційних питань Мачей Воняк.

Зазначається, що газ буде поставлятися для потреб "Укртрансгазу". У польській компанії зазначили, що від 2016 року вже поставили до України 1,3 мільярда кубометрів "блакитного палива".

Нагадаємо, польська PGNiG подала проти "Газпрому" власний позов з метою добитися зменшення ціни на імпортований у країну газ.

ВідеоДо опалювального сезону вже закачали 16 мільярдів кубометрів газу

Цього має вистачити для старту опалювального сезону. Утім, досі є невирішені питання. Перше - це ціна газу для побутових споживачів. По-друге - це приватні облгаззбути, яких Нафтогаз хотів би позбутися в ланцюжку постачання газу населенню. І третє - Київ. Столична адміністрація не визнала боргу за газ перед Нафтогазом, тому кияни досі сидять без теплої води. 

До опалювального сезону вже закачали 16 мільярдів кубометрів газу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції