Українські "КрАЗи" вироблятимуть в Африці

Дата публікації
Перегляди
4758
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські "КрАЗи" вироблятимуть в Африці

Підприємство розпочало співробітництво з Нігерією.

Нігерійська компанія Proforce Limited та українське ПАТ "АвтоКрАЗ" підписали угоду про спільне виготовлення військових і цивільних вантажних автомобілів "КрАЗ" у Нігерії. Про це повідомляє ZN,ua з посиланням на вітчизняного автовиробника.

Вантажівки, котрі виготовлятиме спільне підприємство в Африці, будуть адаптовані відповідно до потреб місцевого ринку. Очікується, що співпраця позитивно позначиться на економіці Нігерії, де будуть створені нові робочі місця та зростатиме технологічний розвиток.

Водночас ЗМІ зауважує, що завод "АвтоКрАЗ" перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року. Загальна ж статистика засвідчує, що в Україні стрімко знижується власне автовиробництво. Так, у листопаді підприємства українського автопрому виготовили 544 одиниць автотранспортних засобів – щодо жовтня випуск автотранспорту скоротився більш ніж на 40%. Разом із тим показники комерційних автомобілів та автобусів кращі – їх виготовлення навіть демонструє тенденції до зростання порівняно з минулим роком.

Як повідомлялося, запорізька компанія "Інфоком ЛТД" розробила безпілотний Lanos, який здатний пересуватися без участі живого водія. Це перший легковий "безпілотник", представлений українцями. Lanos обладнаний системою навігації Pilotdrive, яку раніше тестували на позашляховику Jeep Cherokee і КрАЗ.

В українського автопрому попереду - важкі часи

В українського автопрому попереду - важкі часи

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4758
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація