Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український бізнес втрачає 27 млрд грн на рік через перевірки

Роботодавці порахували, що в минулому році їх перевіряли 2 мільйони разів.

Підприємства в Україні щороку втрачають великі суми через зупинку чи часткову зупинку роботи у зв'язку з плановими чи позаплановими перевірками.

Як повідомляє "Фокус", у Федерації роботодавців України порахували, що впродовж минулого року 154,6 тисяч українських підприємств пережили 2 мільйони перевірок. Таким чином робота компаній була зупинена частково або й зовсім.

Читайте також: Влада хоче обмежити повноваження інспекцій, які проводять перевірки бізнесу

А це, в свою чергу, стало причиною великих збитків. Зокрема, у федерації порахували, що через перевірки бізнес втрачає 28 мільярдів гривень на рік.

При цьому ще 991 мільйон гривень підприємці сплатили в якості штрафів. Хоча державні структури, які займаються регулюванням бізнесу, виписали стягнень на суму втричі більшу - 3,4 мільярди.

Підприємці намагаються оскаржувати фінансові санкції проти них у судах, і не рідко це їм вдається. Однак бізнесмени скаржаться, що для звітності перед державою їм доводиться винаймати окремих бухгалтерів, які б лише цим і займалися.

В свою чергу голова Державної служби внутрішніх доходів і зборів неодноразово заявляв про те, що кількість перевірок в Україні буде все більше скорочуватися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції