"Укрзалізниця" доїздилась до збитків у 5 мільярдів гривень

"Укрзалізниця" доїздилась до збитків у 5 мільярдів гривень

Головний залізничний перевізник України отримав 5 мільярдів гривень збитків.

"Укрзалізниця", яка неодноразово прославилась своїми марнотратними держзакупівлями, отримала у поточному році 5,3 мільярда гривень збитків.

Збитки "Укрзалізниці" від пасажирських перевезень за 10 місяців поточного року виросли до 5,3 млрд гривень у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року, повідомили у прес-службі компанії.

Збитки від пасажирських перевезень у приміському сполученні становлять 2,7 млрд грн від загальної суми.

Рухомий склад залізниць України сьогодні зношений на 86%, 11 пасажирських локомотивів та 202 вагонів підлягають списанню через неможливість подальшої експлуатації. За даними прес-служби, за останні 10 років кількість пасажирських вагонів скоротилася на 3 тис. 623 одиниці, а було закуплено лише 550 одиниць.

Варто відзначити, що попри роботу у "мінус", державний перевізник час від часу проводить не зовсім зрозумілі марнотратні закупівлі.

Так, нещодавно служба матеріально-технічного постачання "Львівської залізниці" придбала 200 смітників ціною понад 5 тисяч гривень кожен. При цьому, середня ринкова ціна вуличних урн коливається від 600 до 1000 гривень.

У серпні "Укрзалізниця" після набуття розголосу у ЗМІ розірвала тендерну угоду на придбання позолочених мобільних телефонів.

Пізніше "Укрзалізниця" скасувала через "непереборну силу" тендер із закупівлі золотих та срібних нагрудних значків на суму 279 тисяч гривень.

У вересні державний монополіст через тендер закупив за бюджетні кошти 40 статуеток загальною вартістю 800 тисяч гривень.

Читайте також:

"Укрзалізницю" віддадуть у приватні руки

Непереборна сила завадила "Укрзалізниці" купити золоті значки

"Укрзалізниця" за бюджетні гроші закупила позолочені мобілки

"Укрзалізниця" витратила на позолочені статуетки майже мільйон гривень

"Львівська залізниця" закупила чавунні смітники за ціною кришталевих ваз

Повʼязані теми:

Наступна публікація