Уряд дав старт приватизації Одеського припортового заводу

Стартова ціна підприємства становить майже 13,2 мільярда гривень.

На урядовому порталі офіційно оприлюднили розпорядження Кабміну про затвердження умов приватизації Одеського припортового заводу. Стартова ціна підприємства – 13 млрд 175 млн грн.

"Конкурс з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону з продажу державного пакета акцій ПАТ "Одеський припортовий завод" відбудеться лише у випадку наявності не менше двох учасників, при цьому один з них повинен бути нерезидентом", – уточнив голова Фонду держмайна Ігор Білоус.

"До участі в конкурсі не допускаються юридичні особи, власником більш як 25% акцій (часток, паїв) яких є держава Україна, а також державні господарські об'єднання, холдингові компанії, акціонерні товариства (компанії), їх дочірні компанії та підприємства, органи державної влади, працівники державних органів приватизації, особи, зареєстровані в офшорній зоні чи країнах, включених FATF до "чорного" списку. Також не допускаються юридичні та фізичні особи, що перебувають під санкціями або зареєстровані в державі, визнаній Верховною Радою України державою-агресором, та пов'язані з ними особи", – зазначили у Фонді держмайна.

Раніше Фонд держмайна оприлюднив перелік із 450 об'єктів, які готують до приватизації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: