Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні 2019 року двічі підніматимуть вартість квитків на потяги

"Укрзалізниця" запланувала двічі провести індексацію цін на квитки.

В "Укрзалізниці" повідомили про двоетапне підвищення цін на залізничні квитки протягом 2019 року.

Про це йдеться в пояснювальній записці до фінансового плану "Укрзалізниці" на 2019 рік.

В документі зазначається, що перша індексація цін на пасажирські перевезення в межах України відбудеться вже 1 квітня, друга - 1 жовтня. Обидва рази на 12%.

При цьому, проектом консолідованого фінансового плану «Укрзалізниці» на 2019 рік індексацію тарифів на перевезення пасажирів у приміському сполученні не передбачено.

Зростуть також  тарифи на перевезення пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом у міжнародному сполученні в середньому на 13-21% залежно від категорії поїзда та типу вагона.

Також "Укрзалізниця" заклала до фінплану підвищення тарифів на вантажні перевезення на рівень індексу цін виробників за підсумками 2018 року. Так, із 1 лютого 2019 року підвищення тарифу передбачено на 16,6%, із 1 квітня - на 2,5%, із 1 липня - на 5% і з 1 жовтня - на 7,5%.

Нагадаємо, що протягом 2018 року також відбулася два аналогічних етапи здорожчання квитків. Такі кроки в "Укрзалізниці" пояснюють прагненням до рентабельності підприємства.

ВідеоОлександр Красноштан пояснив, чому виникають проблеми з купівлею квитків в "Укрзалізниці"

Наш гість – заступник директора департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення "Укрзалізниці" Олександр Красноштан. Говоримо про квитковий колапс та нові проекти.

Олександр Красноштан пояснив, чому виникають проблеми з купівлею квитків в "Укрзалізниці"

Залиште свій коментар

Вибір редакції