В Україні двічі на рік переглядатимуть ціни на газ для населення - постанова Кабміну

Дата публікації
В Україні двічі на рік переглядатимуть ціни на газ для населення - постанова Кабміну

УНІАН

Найближче корегування цін має відбутися від 1 квітня.

Уряд вніс зміни до постанови щодо формування цін на природний газ для населення та релігійних організацій. Відтепер вартість переглядатимуть двічі - 1 квітня та 1 жовтня.

"Установити, що граничні роздрібні ціни на природний газ для побутових споживачів, релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності), ціни, за якими Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" постачає природний газ виробникам теплової енергії з метою надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню та для виробництва теплової енергії для релігійних організацій, визначених положенням, затвердженим пунктом 1 цієї постанови, переглядаються кожного півріччя (1 жовтня та 1 квітня)", - ідеться в постанові.

У документі зазначається, що від 1 травня 2016 року до 31 березня 2017-го "Нафтогаз" купує блакитне паливо по 4849 грн за тисячу кубічних метрів. Роздрібна ціна для населення від травня минулого року становить 6879 грн за тисячу кубометрів. Для промислових споживачів від 1 березня вартість складатиме 8553,6 грн, ціна у лютому - 9214,8 грн.

Тим часом головний комерційний директор групи "Нафтогазу" Юрій Вітренко нещодавно припустив, що від 1 квітня газ для населення може зрости на 40%. У відповідь на це прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що підвищення не буде.

Нагадаємо, від 1 березня в Україні планово зростуть тарифи на електроенергію для населення.

25-ий день блокади: тарифна афера та мільярдні тіньові схеми влади

25-ий день блокади: тарифна афера та мільярдні тіньові схеми влади

Наступна публікація