Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Алгоритм розрахунку вартості палива дозволяє припустити, що це станеться навесні та восени.

Ціна на газ для українців уже весною 2018 року може піднятися з 4,94 тисяч гривень до 8,03 тисяч гривень за тисячу кубометрів. Такі цифри наводить Економічна правда з посиланням на оприлюднені Українськими новинами документи з символікою Міністерства фінансів України.

Звіт урядовців стосується проекту фінансового плану НАК "Нафтогаз України", автором зазначений заступник міністра фінансів Сергій Марченко. Згідно наведених цифр, при існуючій методиці розрахунку ціна газу для населення може збільшитися на 62% вже у квітні. А з настанням осені відбудеться нове зростання – на 73% порівняно з поточною ціною. Тоді паливо має коштувати 8,53 тисяч гривень за тисячу кубометрів.

Додаткової ваги цим розрахункам надає факт підготовки України до можливого траншу від Міжнародного валютного фонду. Однією з умов кредиторів є відповідність цін на газ ринковому рівню.

ВідеоУкраїна знову купуватиме російський газ, але вже за ринковою ціною

Цим похвалився Голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв. Вже цього року планують придбати близько 5 мільярдів кубометрів. Повернутися до контракту з "Газпромом" Україну зобов’язав Стокгольмський арбітраж. Він не лише зобов’язав "Нафтогаз" купувати паливо за контрактом, укладеним ще Юлією Тимошенко, але й "Газпром" - дати Україні ринкову ціну.

Україна знову купуватиме російський газ, але вже за ринковою ціною

Залиште свій коментар

Вибір редакції