В Україні погіршилися умови для стартапів: дані рейтингу Global Startup Ecosystem 2021

В Україні погіршилися умови для стартапів: дані рейтингу Global Startup Ecosystem 2021

Фото: pixabay

Серед українських міст поліпшив свої показники тільки Львів.

У щорічному рейтингу Global Startup Ecosystem, який визначає країни із найсприятливішою стартап-екосистемою, цього року Україна опустилася на 5 позицій. Про це повідомили на Facebook-сторінці Київського міжнародного економічного форуму. 

Упорядники цього рейтингу щороку визначають рівень сприятливості стартап-екосистеми різних країн, аналізуючи доступність внутрішніх та іноземних ринків, наявність людського капіталу, рівень фінансування, систему підтримки, правове поле та багато інших факторів.

Відповідно до опублікованих даних, Україна займає 34 сходинку.  Її найближчими конкурентами є Нова Зеландія, Чехія та Норвегія. А трійка лідерів рейтингу виглядає так -
США, Великобританія та Ізраїль.

В окремому рейтингу Топ-1000 міст із найсприятливішими умовами для стартапів Україну представляє Київ (48 місце), Львів (255 місце), Одеса (394 місце), Харків (513 місце) та Дніпро (883 місце). Серед них лише Львів зумів піднятися у списку, підкоривши 99 позицій.

До трійки найсприятливіших для стартапів міст увійшли Сан-Франциско, Нью-Йорк та Пекін.

Нагадаємо, у 2020 році Український фонд стартапів визначив трьох переможців, які отримають від держави підтримку у розмірі 50 тисяч доларів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація