Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні тимчасово призупинили компенсацію лікарняних

В Україні тимчасово призупинили компенсацію лікарняних

У фонді соцстраху не вистачає більше мільярда гривень.

Фінансова діра у фонді соціального страхування затримує виплати за лікарняні, тому найближчим часом компенсацій за них не буде. Про це повідомили в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Українці скаржаться, що грошей чекають по кілька місяців, у фонді переконують, що термін затримки - 18 днів, якщо минуло більше часу, радять звернутися до бухгалтерії свого підприємства", - розповіли у студії.

Як відомо, листки непрацездатності компенсують за рахунок єдиного соціального внеску, який сплачують роботодавці.

Несумлінні з них просто перестали його платити, а дієвого механізму повернути ці борги нині немає, кажуть у федерації профспілок. Тож швидко знайти мільярд гривень, саме стільки нині бракує, щоби розрахуватися з боргами - не вийде.

Нагадаємо, 13 квітня повідомлялося, що Фонд соціального страхування вже накопичив борг у 1,6 млрд грн за виплатою лікарняних і затримує їх впродовж кількох тижнів, а восени виплати можуть і зовсім припинитися.

Відео Компенсацій за лікарняні не буде найближчим часом

Фінансова діра у фонді соціального страхування затримує виплати. Українці скаржаться, що грошей чекають по кілька місяців, у фонді переконують, що термін затримки 18 днів, якщо минуло більше часу, радять звернутися до бухгалтерії свого підприємства. Листки непрацездатності компенсують за рахунок єдиного соціального внеску, який сплачують роботодавці.    

Компенсацій за лікарняні не буде найближчим часом

Залиште свій коментар

Вибір редакції