В Україні запустять електронні аукціони з продажу деревини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідне рішення ухвалив уряд.

Від квітня 2020 року в Україні запустять пілотний проєкт е-аукціонів продажу деревини. Також буде впроваджена єдина державна система електронного обліку деревини, яку створять на базі галузевої інформаційно-телекомунікаційної системи "Електронний облік деревини".

Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук за підсумками засідання Кабміну 4 грудня.

"Продаж лісоматеріалів на українському ринку з використанням сучасних е-сервісів забезпечить належні обсяги продажів за надійною і відкритою процедурою з конкурентними умовами. Це знизить корупційні ризики та збільшить надходження до держбюджету", - пояснив глава уряду.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський підписав закон про заборону вирубки лісів на гірських схилах Карпат. Закон спрямований на збереження лісів Карпат від суцільного вирубування.

Відео Мораторій на вирубування пралісу спровокував лісорубів зрізати побільше унікальних дерев

Журналісти ТСН.Тижня дослідили масштабні вирубування унікальних пралісів. Їх винищують, попри спеціальний закон та мораторій. За даними лісозахисників, із початку дії мораторію на вирубування пралісу, зрубано понад 500 гектарів, а за останні 5 років - понад 10 тисяч гектарів.

Мораторій на вирубування пралісу спровокував лісорубів зрізати побільше унікальних дерев

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції