В уряді заявили, що до кінця року пенсії підвищать у три етапи

Автор
Олена КапнікОлена Капнік
Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В уряді заявили, що до кінця року пенсії підвищать у три етапи

Фото: Associated Press

Наразі в Україні триває індексація пенсій.

В Україні триває індексація пенсій, а до кінця 2021 року передбачаються інші підвищення виплат.

Про це під час засідання Кабінету міністрів 10 березня повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Наразі індексація стосується восьми мільйонів українців. Усередньому підвищення пенсійної виплати складає понад  300 грн.

"Політика підвищення пенсій буде продовжуватися. Тільки в цьому році у нас передбачено ще три етапи підвищення для різних категорій пенсіонерів. Адже для того, щоб виплати зросли у два-три рази, нам потрібен кардинально інший підхід", - наголосив глава уряду.

Шмигаль також нагадав про накопичувальну пенсійну систему. "Частина податків, які людина сплачує, має йти на особистий пенсійний рахунок. Далі ці кошти будуть інвестуватися у надійні фінансові інструменти. Коли людина виходить на пенсію, то в неї буде і загальна солідарна пенсійна виплата - така, як сьогодні, а також виплата з її особистого пенсійного накопичувального рахунку", - зауважив прем'єр. 

Як повідомлялося, від березня українські пенсіонери почали отримувати проіндексовані пенсії. Збільшать виплати на 11 відсотків,  в середньому українці отримають по 308  гривень. Але в уряді обіцяють, що це не останнє підвищення. Вже у липні для категорії  пенсіонерів старших за 65 років із трудовим стажем більше 30 років пенсія зросте до 2 тисяч 600 гривень. Також по 400 гривень додадуть тим, кому за 75. А до грудня мінімальна пенсія становитиме 1934 гривні. 

Чому в Україні пенсія - це межа бідності, та як з неї вийти

Чому в Україні пенсія - це межа бідності, та як з неї вийти

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація