Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ВР проголосувала за зміни до держбюджету

Вони передбачають збільшення обсягу субвенцій для громадян на оплату житлово-комунальних послуг.

Верховна Рада прийняла зміни до державного бюджету України на 2018 рік.

Вони, зокрема, передбачають збільшення обсягу субвенцій для громадян на оплату житлово-комунальних послуг, пише Українська правда.

Це рішення було ухвалене сьогодні, 9 листопада, на засідання ВР. «За» проголосувало 292 депутати. Проект прийнято з урахуванням пропозиції комітету.

За словами голови комітету, цим законопроектом субвенції для громадян на оплату послуг ЖКГ збільшаться на 7,62 млрд гривень.

Також буде збільшено медичну субвенцію на 300 млн гривень, які спрямують на виплату заробітної плати медиків і лікування пацієнтів медичних установ.

Нагадаємо, боржникам, які прострочили платежі за житлово-комунальні послуги, будуть нараховувати пеню в розмірі 0,01% за кожен день затримки з оплатою. Така норма в Україні почне діяти від 1 січня 2019 року, що передбачено новим законом «Про житлово-комунальні послуги», який спрямовано на демонополізацію ринку житлово-комунальних послуг. Документ сьогодні, 9 листопада, ухвалила Верховна Рада. Про інші важливі нюанси нового закону читайте на ТСН.ua за цим посиланням

Залиште свій коментар

Вибір редакції