Заступник Холодницького придбав новеньку Mazda майже за мільйон гривень

Випущено авто було 2017-го року.

Перший заступник очільника  Спеціальної антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко задекларував автомобіль Mazda 6 за 954 тисячі 360 гривень.

Звернув увагу на його зміни в декларації глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

"Вітаємо Володимира Кривенка - заступника Назара Холодницького - з купівлею новенької тачки за майже 1 млн грн", - йдеться у його повідомленні.

В інших змінах до декларації 2017-го він вказав отримання кредиту в банку Креді Агріколь Банк у розмірі 667 тисяч 382 грн та дохід від відчуження майна у 270 тисяч гривень.

Нагадаємо,  раніше на сайті Національного агентства із запобігання корупції з'явилася електронна декларація директора НАБУ Артема Ситника, в якій йдеться про придбання автомобіля KIA Sportage 2017 року випуску вартістю у понад 800 тисяч гривень.  

Сам очільник Бюро пояснив, що купив транспортний засіб на власні заощадження, додавши до них кошти від продажу старої машини. 

В інтерв'ю кореспонденту ТСН Ситник розповів, які стосунки має з ГПУ та САП, на яких стадіях перебувають резонансні справи та чому не вважає обурливою зарплату у 300 тисяч гривень для суддів Конституційного суду. 

ВідеоТСН допитала Артема Ситника: дружина-прокурор, статки і погрози

Залиште свій коментар