У Києві нагородили переможців "Коронації слова-2011"

У Києві нагородили переможців "Коронації слова-2011"

Коронація слова-2011 / Фото: Тиждень

Першу премію у номінації "Романи" отримала Вікторія Гранецька з Вінниці, за твір "Мантра-Оману".

В четвер, 2 червня, в Києві відбулася церемонія нагородження "Коронація слова – 2011".

Свято відбувалося у величезному виставковому центрі, який стилізували під грандіозний ресторан. Дійство тривало більш як п'ять годин і закінчилось пізно ввечері концертом "Тартака" і "Гайдамаків".

На церемонію запросили силу силенну гостей: колишніх лауреатів, членів журі, журналістів, лауреатів цьогорічних і майже всіх, хто має хоч якийсь стосунок до красного письменства.

Лауреатів та дипломантів цього року виявилось також чимало. Були серед них зовсім невідомі митці, що роблять лише перші кроки на літературній ниві і доволі знамениті.

Так, першу премію у номінації "Романи" отримала Вікторія Гранецька з Вінниці, за твір "Мантра-Оману".

Киянка Наталя Тисовська за "Три таємниці Великого озера" отримала почесне друге місце. Третя премія за твір "Стовпи самодержав'я, або 15 справ Івана підіпри гори (спогади службовців царської охранки)" дісталася Юрію Камаєву і Владиславу Івченку із Сум.

У номінації "Кіносценарії" спеціальною відзнакою був нагороджений сценарій письменниці Ірен Роздобудько та кінорежисера Олеся Саніна "Садок Вишневий...". Перші премії здобули: "Борода" Дмитра Сухолиткого-Собчука (Київ) та кращий сценарій для дітей "Острів здичавілих свиней" Євгена Чвірова (м. Енергодар Запорізька обл.).

Першу премію у номінації "П'єси" отримали: "Віктор, або Чорнобильська дитина" Сергія Васильєва (Київ) - велика сцена, "Людина у підвішеному стані» Павла Ар'є (м. Кельн, Німеччина) - експериментальна і камерна сцена, "Цирк Івана Сили" Олександра Гавроша (Ужгород) - для дітей.

Спеціальною відзнакою у номінації "Пісенна лірика" були удостоєні "Вітри" киянки Марії Влад. Першу премію у цій номінації здобув "Скляний звіринець" Ірини Цілик (Київ), другу – "Навіщо я?" Юлія Мусаковська (Львів), третю - "Подаруй мені сон" Катерина Танчак Івано-Франківськ.

Читайте також:

Українські художники вперше будуть представлені на торгах аукціону Bonhams

У США вручили Пулітцерівські премії: жодне з видань не стало очевидним переможцем

Шкляру вручили Народну Шевченківську премію – 255 тисяч гривень

В Києві вручили премію "Гордість країни 2010"

Повʼязані теми:

Наступна публікація