У Монте-Карло презентували туристичні можливості Криму

У Монте-Карло презентували туристичні можливості Криму

У Монте-Карло презентували туристичні можливості Криму

У рамках ювілейного "Ралі Монте-Карло" у Монте-Карло було презентовано туристичні можливості Криму.

У Монте-Карло (Князівство Монако) у рамках ювілейного "Ралі Монте-Карло" заступник голови Ради міністрів АРК Георгій Псарьов презентував туристичні можливості Криму.

За інфорамцією Курортно-інформаційного центру Криму, презентуючи туристичний потенціал Кримського півострова, Псарьов підкреслив, що Крим славиться своїми лікувальними ресурсами, унікальними родовищами лікувальної грязі і джерелами мінеральних вод, пляжами, всесвітньо відомими історико-археологічними об'єктами, заповідниками та пам'ятниками природи.

Псарьов також зазначив, що в Криму є всі передумови для розвитку культурно-етнографічного туризму, оскільки в автономії проживає більше 100 національностей і народностей.

"Багатовікова історія та культура нашого півострова це переплетення найдавніших традицій Сходу і Заходу, християнства та мусульманства. Крим органічно увібрав в себе спадщину різних часів, народів і цивілізацій, тому його часто називають музеєм під відкритим небом або світом у мініатюрі", - заявив кримський віце -прем'єр.

Серед перспективних напрямів він зазначив пішохідний туризм, альпінізм, джип-сафарі, повітроплавання і т.д. Псарьов додав, що вигідне географічне положення Криму також дозволяє активно розвивати морський туризм. "Спеціально для іноземних туристів круїзних судів підготовлені різноманітні екскурсійні програми: історичні, культурні, винні тури", - сказав заступник голови Радміну АРК.

Крім того, він зазначив, що Крим становить інтерес для іноземних яхтсменів, а ще одним з перспективних напрямів є розвиток автотуризму.

"Пріоритетна мета Криму - стати одним з провідних курортів міжнародного рівня. Упевнений, що проведення етапу Кубка світу з авторалі-2011 стане ще одним важливим кроком на цьому шляху", - сказав Псарьов.

Як повідомлялося, вперше гонки "Prime Yalta Rally", які щорічно проходять на трасах поблизу Ялти, а також на Ай-Петрі, включені до календаря міжнародних змагань з авторалі "Intercontinental Rally Challenge" (IRC) на 2011 рік.

Для визначення країни, в якій пройде етап світового ралі, спеціальна комісія інспектувала дороги в Туреччині, Іспанії, Італії, а також в Україні.

5-7 грудня 2010 року був проведений огляд доріг в районі Ялти, за результатами якого комісія прийшла до висновку, що траса придатна для проведення міжнародних перегонів.

Дата старту етапу чемпіонату світу призначена на 2 червня 2011 року. Хід змагань у Ялті буде транслювати міжнародний спортивний канал "Eurospоrt".

Читайте також:

Татари попередили про криваві погроми в Криму

Росія побудує для своїх моряків мікрорайон у Севастополі

Wikileaks: Росія може спровокувати заворушення в Криму

Повʼязані теми:

Наступна публікація