Росія побудує для своїх моряків мікрорайон у Севастополі

ЧФ РФ побудує 16-поверхові будинки, дитячий садок і школу для дітей військовослужбовців, спортивний комплекс із басейном, супермаркет, паркову зону, яхт-клуб, паркінги, пожежне депо й церкву.

Чорноморський флот Росії має намір побудувати на місці компактного проживання сімей своїх військовослужбовців мікрорайон у Севастополі.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Севастопольської міської державної адміністрації.

За даними голови міськадміністрації Валерія Саратова, Росія виділить певні кошти для розвитку нового мікрорайону в бухті Козачій.

"Оскільки частину території майбутнього мікрорайону розташовано в оренді російського флоту, всі питання майбутнього житлового масиву, буде погоджено з російською стороною, тим більше що вона виступає замовником", - заявив Саратов.

Він заявив також, що мікрорайон планується розділити на східний і західний масиви, які будуть розташовані по обидва боки бухти Козачої.

Передбачається побудувати 5- і 16-поверхові будинки на 1 300 квартир, дитячий садок і школу для дітей військовослужбовців, спортивний комплекс із басейном, супермаркет, паркову зону, яхт-клуб, паркінги, пожежне депо й церкву.

У лютому Севастопольська міськрада розгляне план території бухти Козачої й проект майбутньої забудови, після чого буде призначено громадські слухання й строки початку будівництва, приблизно, у березні 2011 року.

Як повідомлялось, голова Севастопольської міської ради Юрій Дойніков критикує Росію за несвоєчасну виплату місту компенсаційних коштів за перебування Чорноморського флоту Росії на території України.

Росія щорічно виплачує Україні 97,7 млн доларів за перебування Чорноморського флоту на українській території.

Читайте також:

Командувач ЧФ РФ зібрався захищати "рідну Україну"

Путін похвалив Азарова за трату грошей від ЧФ Росії

Український суд дозволив ЧФ Росії не платити податки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: