В Одесі стартує медіафестиваль доброго вчинку "Зроби Добро!"

До 10 листопада медіафестиваль приймає роботи дітей із зазначенням назви і автора знятого доброго вчинку.

24 жовтня в Одесі стартує перший етап медіафестиваль доброго вчинку "Зроби Добро!". Кожна дитина сама або за допомогою батьків може зняти добрий вчинок на будь-який відеозаіб, і вивантажити в інтернет, на спеціально створений ресурс медіафестивалю.

До 10 листопада 2011 оргкомітет приймає роботи дітей із зазначенням назви і автора знятого доброго вчинку. Підсумки першого етапу медіафестивалю будуть підведені до 10 грудня спеціальним журі, до якого увійдуть відомі діячі культури, соціальні працівники та педагоги.

Призи переможцям - цифрову камеру, фотоапарати, путівки в мовний табір "Берег" і в Карпати на новорічні свята, організатори планують вручити в ефірі телеканалів - партнерів медіапроекту і на новорічному балу "Зроби Добро!".

Мета фестивалю - виховання підростаючого покоління в традиціях доброти та взаємодопомоги, місія фестивалю - зблизити однолітків з повноцінних сімей та тими, хто з різних причин опинився без опіки батьків.

Після нового року організатори планують провести другий етап медіафестивалю, концепція якого запропонувати кожній школі Одеси зробити силами всіх учнів школи один великий соціально-значимий добрий вчинок.

Медіафестиваль доброго вчинку планується провести в кожному місті України і вийти на міжнародний рівень.

Листи, написані дітьми одного міста, передаються одноліткам в інший, і тим самим передають естафету добра і потрібної справи.

Читайте також:

Криворожцям покращуватиме настрій різнокольоровий дощ на бетонній стіні

У Криму відкрився найбільший фестиваль джазу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: