Астрологиня назвала найсміливіші знаки зодіаку

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Астрологиня назвала найсміливіші знаки зодіаку

Credits

Хтось, лякаючись, здригається від кожного шарудіння, а хтось — сміливо йде назустріч будь-яким страхам, зневажаючи їх.

Перших прийнято називати боязкими, вони не викликають у нас поваги, а других — сміливими, ними ми захоплюємося. Виявляється, на ці якості безпосередньо впливає час народження людини. Астрологиня Людмила Булгакова назвала найсміливіші знаки зодіаку.

Лев (23.07 – 21.08)

Леви понад усе цінують свою репутацію сміливих і відважних людей, для неї вони готові робити все, що завгодно. Однією з головних рис їхнього образу, на який вони працюють, як і годиться особам королівської крові, є сміливість. Справедливості заради треба сказати, що вона у представників знака вроджена, а не показна — серед середньовічних лицарів, що билися з драконами, напевно були в більшості своїй представники цього знака.

Овен (21.03 – 20.04)

Овни сміливо вступають в сутичку з невідомим тому, що дія у них випереджає думку, простіше кажучи, вони спочатку роблять і тільки потім думають. У момент вчинку, про який скажуть, що він сміливий і навіть відважний, представники знака просто не усвідомлюють те, наскільки серйозною є як сама небезпека, так і її наслідки. Через якийсь час — як правило, нетривалий — вони аналізують ситуацію, після чого можуть навіть прийти в жах, але благородну справу вже зроблено.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіони зобов'язані своєю сміливістю адреналіновій залежності, до якої — ніде правди діти — вони схильні. Можливість зробити благородний і необдуманий вчинок — якраз такий випадок, коли можна отримати неабияку частку адреналіну і відчути себе на сьомому небі від щастя. Втім, це не применшує сміливість і відвагу представників знака: хто ще, подібно до них, може стрибнути з парашутом або захистити дівчину від хуліганів?

Читайте також: Гороскоп на 11 сентября для всех знаков Зодиака: день накопления и анализа информации

Наступна публікація