Астрологиня назвала найстриманіші знаки зодіаку

Астрологиня назвала найстриманіші знаки зодіаку

Credits

Стриманість — одна з найприємніших людських якостей: приємно мати справу з тим, хто не скандалить і не влаштовує істерик.

Які фактори визначають її наявність у тієї чи тієї людини: виховання, походження, життєвий досвід? Або все-таки вплив зірок? Астрологиня Людмила Булгакова назвала найстриманіші знаки зодіаку.

Рак (22.06 – 22.07)

Раки, мабуть, є найстриманішим знаком зодіаку. Щоправда, це не означає, що вони не страждають, переживаючи ті чи ті життєві негаразди, просто вони вміють приховувати негативні емоції, не виводячи їх на поверхню. Звичайно, вони, як і представники інших знаків, страждають і плачуть, але, як правило, це "невидимі світові сльози": Раки воліють проливати їх наодинці з собою, не обтяжуючи оточення.

Терези (24.09 – 23.10)

Терези — незважаючи на притаманну їм неврівноваженість і коливання з боку в бік — тим не менш, люди досить спокійні і стримані. Навіть якщо емоції зашкалюють, вони намагаються приховати їх від сторонніх очей — представникам цього знака незручно мати вигляд перед іншими людьми неадекватних істериків. І це незважаючи на те, що в складних життєвих ситуаціях їм — через специфіку знака — дійсно важко знайти точку опори.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Козороги, про яких кажуть, що вони завжди "застебнуті на всі ґудзики", дійсно намагаються зробити так, щоб в складних життєвих випадках ніхто не зрозумів, як їм зле. Поведінка, коли людина демонструє всім свої почуття, здається представникам цього знака непристойною, тому вони ретельно її уникають. Свої проблеми вони, як правило, переживають наодинці, діючи за принципом: найкраща подружка — подушка.

Читайте також: Гороскоп на 23 липня для всіх знаків зодіаку: день сприятливий для спілкування і контактів

Наступна публікація