Гороскоп на 2019 рік: час товариськості і взаємодопомоги

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гороскоп на 2019 рік: час товариськості і взаємодопомоги

2019 рік, який мине під знаком Жовтої земляної Свині, буде роком товариськості і взаємодопомоги – люди стануть менш агресивними, вони стануть добрішими і прихильніше ставитимуться один до одного, що зробить наш світ більш досконалим і комфортним для життя. Те, як довго триватиме ця ідилія, залежить не тільки від положення зірок і світил, які зроблять все від них залежне, але і – значною мірою – від нас з вами.

Про те, що чекає в прийдешньому році на всіх знаків Зодіаку, розповідає астропсихолог Валентина Виттрок.

Овен

Важко назвати галузь, у якій ви не досягнете успіху в новому році. На роботі на вас чекає просування кар'єрними сходами і, як наслідок, значне поліпшення матеріального становища. В особистому житті – повна гармонія, заснована на коханні і взаєморозумінні. Будь-які – навіть найзавзятіші! – суперники врешті-решт визнають вашу перевагу і здадуться на вашу милість. Від вас буде потрібно одне: визначитися зі своїми бажаннями, в іншому разі ризикуєте втратити половину представлених можливостей.

Телець

На перший план вийде професійна діяльність – тут вам не буде рівних, не дивно, що фірми-конкуренти спробують переманити вас за будь-які гроші. Погоджуватися на їхні пропозиції, чи ні, вирішувати тільки вам, однак пам'ятайте: рік сприятливий для рішучих кроків. Успіх в особистому житті чекає насамперед на самотніх представників знаку, але ті, у кого вже є друга половинка, теж ображеними не залишаться: на одних чекає освідчення, інших – довгоочікувана вагітність.

Близнюки

Спілкування з оточенням стане для вас не тільки необхідністю, а й способом вирішити більшість питань, які постануть перед вами в прийдешньому році: зіткнувшись із проблемою, шукайте людину, від якої залежить її врегулювання – вона обов'язково прийде на допомогу. Перешкодою на шляху до поставлених вами цілей стане підвищена недовірливість: не варто впадати в паніку, не переконавшись, що та або інша подія дійсно загрожує негативними наслідками – швидше за все, це не так.

Рак

Ініціатива, яка для вашого знака зазвичай виявляється караною, на цей раз буде всіляко вітатися. Особливо це стосується особистого життя, в якому ви завжди боязкі і соромливі, тепер же вам рекомендується не чекати, поки кохана людина нарешті зважиться на визнання, а самим робити перший крок. На роботі зірки обіцяють стабільність – ні злетів, ні падінь не передбачається, головне, не брати участі в авантюрах, навіть якщо вам здається, що ви отримаєте грандіозні дивіденди.

Лев

На професійні успіхи можуть розраховувати передусім ті, у кого є однодумці, націлені на досягнення однієї і тієї ж мети, поодинці масштабних завдань не потягнути. Рік також обіцяє значний прибуток – гроші будуть приходити з різних, іноді зовсім несподіваних, джерел. Новий знайомий, якого ви, можливо, зустрінете в цей час, не одразу відповість на ваші відчуття – не підганяйте його, свій вибір він має зробити сам, інакше ви навряд чи будете з ним щасливі.

Діва

Не варто братися за реалізацію нових проектів, якими б привабливими і перспективними вони вам не здавалися, не впоравшись зі старими – вони будуть тягнути вас назад, не даючи працювати на повну силу. Не менш важливе завдання – провести роботу над зробленими минулоріч помилками, що дозволить уникнути їх надалі. Роман з людиною, яку ви давно і добре знаєте, несподівано може виявитися тривалим і серйозним – аж до офіційного оформлення стосунків.

Терези

Тим, хто хоче досягти успіху в професії, доведеться відшукати можливість нових – креативних – способів вирішення традиційних завдань, ті, що ви використовували раніше, на жаль, не підійдуть – їх час минув. Щоб усе встигати, важливо навчитися організовувати себе і грамотно розпоряджатися робочим часом. Доленосна зустріч, яка відбудеться на початку року, вирішить всі проблеми в особистому житті – відтепер і на довгі роки ви не будете відчувати самотності і неприкаяності.

Скорпіон

Матеріальна забезпеченість, яка зійде на вас у прийдешньому році, зробить можливим виконання будь-якого, навіть найсміливішого – бажання, щоправда, з однією умовою: воно повинне бути пов'язане з новими горизонтами в професії або бізнесі, інакше довгоочікувані гроші виявляться викинутими на вітер. У стосунках з іншими – як близькими, так і далекими – вирішальну роль відіграє інтуїція: прислухайтеся до внутрішнього голосу, він підкаже, кому можна вірити, а кому ні.

Стрілець

Прийдешній рік обіцяє представникам знаку небачені досі можливості, однак досягти поставлених цілей вдасться тільки тим, хто буде беззастережно впевнений в собі і своїх силах – слабкі і нерішучі, як завжди, опиняться в хвості черги за щастям і успіхом. Кохання з першого погляду, яке раптово з'явиться в першій половині року, покладе початок міцним стосункам – причому не тільки пристрасним, але і дружнім, що не менш, а, можливо, і більш важливо.

Козоріг

Вами опанує горезвісне "полювання до зміни місць", причому як в широкому, так і у вузькому сенсі цього слова: численні подорожі відкриють вам світ, а переїзд в новий будинок або квартиру подарує комфорт, якого ви так потребуєте. У другій половині року доведеться звернути увагу на власне здоров'я: жодної небезпеки для вас поки не спостерігається, але, якщо зараз не потурбуватися про стан організму і не вжити превентивних заходів, через кілька років вона може з'явитися.

Водолій

У прийдешньому році будь-яка справа буде вам вдаватися з легкістю, але по-справжньому везучими відчують себе ті, хто захоче подбати не тільки про себе, але і про інших. Особливої уваги потребуватимуть близькі люди і друзі – надайте посильну допомогу, і вам віддасться – користь благодійності ще ніхто не скасовував. Матеріальні проблеми вдасться подолати тим, хто не боїться роботи і не сподівається на манну небесну – як кажуть, на Бога надійся, а сам не підкачай.

Риби

Основні інтереси зосереджені в професійній сфері, особливо якщо ви нарешті вирішите змінити сферу діяльності – на минулому місці роботи ви досягли стелі, вище якої стрибнути за всього бажання вже не вдасться. Очікування, які ви покладаєте на стосунки з близькою людиною, скоріш за все, не виправдаються, але з цього не варто робити трагедії. Як відомо, без розлук не буває зустрічей – нове знайомство зцілить ваші душевні рани.

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу астропсихологу Валентині Виттрок (starsand.us).

 

Наступна публікація