Потрібне тепло: гороскоп на листопад-2018

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Останній осінній місяць потребує тепла – як фізичного, так і морального. На щастя, і те, і те в наших силах. Звичайно, купити одяг за сезоном простіше, ніж створити навколо себе душевну атмосферу, але з цим завдвнням можна впоратися. Достатьньо піклуватися про близьких людей, влаштовувати сімейні та дитячі свята, зустрічатися з друзями в кафе та на природі.

Про те, що чекає на знаки Зодіаку в цей час, розповідає астропсихолог Валентина Віттрок.

Овен

Незважаючи на значні успіхи у професійній діяльності, основна увага буде зосереджена на особистому житті. Найголовніше в цей час – не тиснути на близьку людину, змушуючи її ухвалити рішення, до якого вона повинна дійти – якщо хочете, дозріти – самостійно, без примусу з вашого боку.

Телець

Поява людини з минулого, про розставання з якою ви, можливо, шкодуєте досі, поставить перед нелегким вибором: дати ще один шанс або вказати на двері. Перш ніж ухвалити остаточне рішення, пригадайте, як і чому вона зникла з вашого життя – там криється відповідь на ваше запитання.

Близнюки

В облаштуванні власного життя не варто сподіватися на вищі сили – потрібно брати ініціативу у свої руки. Зірки створять сприятливі умови – як у професійному, так і в особистому плані, але тільки від вас буде залежати, чи скористаєтеся ви наданим вам шансом або забаритеся і пропустите його.

Рак

Якою б негативною не здалася вам подія, що сталася з вами, не поспішайте давати їй оцінку. Цілком можливо, що за деякий час ви подивитеся на неї з іншого боку, на власному досвіді усвідомивши справедливість старовинної народної мудрості: не було б щастя, та нещастя допомогло.

Лев

Не варто чекати, що оточення – і особливо начальство – вас оцінить без зусиль з вашого боку. Немає нічого поганого в тому, щоб удосконалити мистецтво самопрезентації, яке ви маєте від природи, і в потрібний момент демонструвати його тим, від кого залежить ваша кар'єра.

Діва

З двох способів поліпшити матеріальне становище – швидкого, але ризикованого, і повільного, але надійного – вибирайте другий. Ризик – не ваш спосіб отримувати бажане, надто велика ймовірність програшу, в той час як, не кваплячись і вибираючи тільки перевірені джерела, ви зможете поповнити рахунок в банку.

Терези

Як показує досвід, навіть таку спокійну і врівноважену людину, як ви, можна вивести з себе. Головне, не уподібнюватися опонентам і не переходити на емоції, скандал – не ваша територія, на ній ви з великою ймовірностю зазнаєте поразки – краще задіяти свої дипломатичні навички.

Скорпіон

Приймайте поради і критику тільки від доброзичливо налаштованих стосовно вас людей, інакше планка вашої впевненості у собі – завдяки підвищеній психологічній вразливості – може впасти нижче можливої межі. А ще краще – поки емоційний фон не увійде в норму – оцінюйте себе і свої вчинки самі.

Стрілець

Вдалий час чекає на тих представників знаку, які давно марять грошима і славою – схоже, багато хто з них нарешті зможе отримати і те, і те. Але з однією умовою: потрібно буде продемонструвати світу здібності, які його зацікавлять наприклад, літературний дар або вокальний талант.

Козеріг

З головою занурюючись у роботу і особисте життя, важливо пам'ятати, що все добре в міру: роблячи акцент на чомусь одному, ризикуєте втратити в іншому. Спробуйте тримати рівновагу, приділяючи однакову кількість часу та уваги всім сферам життя, і в ній обов'язково настане необхідна вам гармонія.

Водолій

Зосередившись на професійних питаннях, ви зможете досягти таких серйозних результатів, що начальство – на радощах! – задовольнить ваше давнє прохання про підвищення зарплатні, а, можливо, і підвищить на посаді. Постарайтеся виправдати його довіру, не охолонувши після цього до своєї роботи.

Риби

Було б помилкою стверджувати, що вас оточують винятково шахраї, але все-таки частка обережності не завадить. Не варто вірити малознайомим людям на слово, особливо, якщо вони будуть схиляти вас до авантюр. Спочатку зберіть інформацію про саму людину і її проекти і тільки потім ухвалюйте рішення.

Дякуємо за консультацію астропсихологу Валентині Віттрок (starsand.us).

Залиште свій коментар

Вибір редакції