Три знаки, які сьогодні можуть побачити пророчі сни

День контролю над енергетикою, коли кожна людина легко може зрозуміти, на якому рівні вона у нього. Якщо хтось сьогодні почувається бадьорим і повним сил, то можна сказати, що з його енергетичним запасом все гаразд. А тому, хто в цей час почувається втомленим і знесиленим, необхідно його підвищити — його енергетика прагне до нуля. У цей день — точніше, ніч — можуть наснитися пророчі сни.

Побачити уві сні важливу підказку цього дня можуть всі знаки зодіакального кола, але трьом із них необхідно звернути на сновидіння особливу увагу.

Лев (23.07 — 21.08)

Леви настільки впевнені в собі і своїй привабливості, що зрідка звертають увагу на те, що вважають "потойбічною нісенітницею" — ворожіння, передбачення і сни. Однак сновидіння, які вони побачать напередодні, виявляться настільки яскравими і емоційно переконливими, що представники знаку за всього бажання не зможуть від нього відмахнутися. І це буде правильним, оскільки нинішній сон може передвіщати грандіозні і позитивні життєві зміни.

Водолій (21.01 — 18.02)

Водолії, як правило, ставляться до снів досить байдуже. Не можна сказати, що вони зовсім в них не вірять, але значення особливого не надають. Так буде і цього разу, хоча зірки все-таки наполегливо рекомендують представникам знака запам'ятати все, що вони побачать напередодні вночі. Цілком можливо, що в сновидіннях виявиться підказка, яка допоможе їм зорієнтуватися у важливій життєвій ситуації.

Риби (19.02 — 20.03)

Риби, на відміну від інших знаків зодіаку, до містики ставляться з повагою і з розумінням, тому звертають увагу на знаки, які надсилає їм доля, і запам'ятовують сни, вважаючи, що в кожному з них може міститися важлива для них інформація. Але цього разу на представників знака можуть чекати труднощі — їм буде не так просто розшифрувати сенс побаченого. Зате якщо Рибам вдасться впоратися з цим завданням, вони отримають важливу пораду на майбутнє.

Читайте також: Гороскоп на 10 вересня для всіх знаків зодіаку: день потужної негативної енергетики

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів