10 міфів про пластику сідниць

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Останніми роками у світі, завдяки голлівудським зіркам - співачкам Дженніфер Лопес, Ніккі Мінаж і зіркам реаліті-шоу Кім Кардашьян з сестрами, з'явилася нова тенденція – збільшення сідниць.

Тенденція дійшла вже й до України. Найбільше, звичайно ж, операція є популярною серед жінок. Хоча, за словами лікарів, не гребують таким вже й чоловіки. Кількість подібних пластик збільшується з кожним роком, наздоганяючи за кількістю найпопулярнішу операцію, – збільшення грудей. Однак навколо пластики сідниць досі існує безліч міфів, які ми спробували розвіяти з допомогою пластичного хірурга Ольги Захарцевої.

Читайте також: ЗБІЛЬШЕННЯ СІДНИЦЬ МЕТОДАМИ ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

Міф 1. Імплантат може вибухнути в літаку

Цей міф народився ще в ті часи, коли протези наповнювалися розчинами. Сьогоднішні сідничні, так і будь-які інші, протези не лопаються під час польоту. Доказом цього є офіційна відповідь однієї з фірм-постачальників протезів, надіслана до авіакомпанії Lufthansa на запит про те, чи не небезпечно це для пасажирів. Відповідь була категоричною і чіткою: політ з грудними протезами не повинен викликати жодних побоювань, він є абсолютно безпечним.

Траплялись випадки, коли розрив протеза був неминучим. Приміром, штангістка впустила штангу на груди, і протези допомогли зберегти ребра цілими. Або в ДТП жінка вижила тільки завдяки протезам, що взяли на себе весь удар. Це випадки з грудьми. З сідничними імплантами такі випадки невідомі, але це не означає, що вони менш міцні, адже проводяться вони за одним і тим же принципом. Такі протези дуже міцні, і по них можна навіть проїхати на машині вагою в півтори тонни – в інтернеті можна знайти безліч відеороликів на цю тему.

Міф 2. Після збільшення сідниць не можна сидіти на них 3 місяці

Таке обмеження існувало, але багато років тому. Багато стандартів і методів лікування в сучасному медичному світі були переглянуті. В сучасній лікарській практиці пацієнтки, які прилетіли з інших країн чи міст, вже через день після операції відлітають до себе додому. Лікарі радять обмежувати фізичне навантаження 6 тижнів, поки йде загоєння, а вже через 1,5 місяці можна повністю повертатися до звичайного способу життя.

Міф 3. Більше не можна робити уколи в це місце

Тут може бути два варіанти відповіді. Якщо сідниці збільшували за допомогою імплантатів, то, дійсно, ін'єкції сюди небажані, і краще колоти в стегно. Хоча всі виробники сідничних імплантатів стверджують, що вони не є протипоказанням для ін'єкцій, адже протез встановлюється під м'яз, а не під шкіру. Щоб не пошкодити протез, треба попереджати лікаря, але вони найчастіше знають і колють в стегно. Якщо сідниці збільшені власним жиром, то можна робити укол в будь-яке місце.

Читайте також: ЯК НАКАЧАТИ СІДНИЦІ: ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ ВІД ДАШІ АСТАФ'ЄВОЇ

Міф 4. Після збільшення сідниць зникає чутливість в цьому місці

Під час операції йде розтягування шкіри і м'язів, тому тимчасова втрата чутливості цілком можлива. Зазвичай під час операції лікарі не торкаються жодних нервових волокон, а чутливість, яка може зникнути, зазвичай відновлюється протягом 3-6 місяців.

Міф 5. Не можна одночасно проводити пластику сідниць і грудей

Сьогодні можна все, враховуючи сучасне оснащення операційних, багатофункціональність операційних столів. Єдине обмеження – операція не повинна перевищувати певний проміжок часу, а він визначається лише індивідуальними особливостями пацієнта і його станом здоров'я.

Міф 6. Більше не вийде займатися спортом як раніше

Такі операції, як правило, робляться людьми для того, щоб наповнити життя, а не обмежити. Після збільшення сідниць можна робити все, що хочете: стрибати на батуті, з парашутом, бігати, пірнати на глибину з аквалангом, перекидатися. Єдине обмеження – повертатися до звичного спортивного способу життя або, навпаки, починати вести його можна лише через півтора місяці після операції. Але, наприклад, якщо ви стрибнете з парашутом і приземлення буде на сідничний протер, а він лопне, то можна прийти і поміняти його на новий. На венах ніг, про які часто турбуються спортсмени, така операція також ніяк не відобразиться.

Міф 7. Після операції довго не можна займатися сексом

Секс – це фізичне навантаження, тому, як і у випадку зі спортом, після операції має минути певний час, необхідний для приживлення протеза або жиру. Наприклад, після встановлення імпланта грудей сексом можна займатися вже наступного дня, але після встановлення імплантів в сідниці перші три тижні бажано його уникати. Цей термін потрібен для того, щоб протез прижився і не повернувся, тому що хочеш-не хочеш, а під час сексу сідниці задіяні. Ті ж самі рекомендації діють у разі, якщо сідниці були збільшені власним жиром – він може атрофуватися і не прижитися. Лікар знімає з себе відповідальність, якщо пацієнт не виконує його рекомендації: утриматися від фізичних навантажень, не мочити шви (зазвичай це розріз між сідницями в області крижів) і приймати препарати.

Міф 8. Не можна збільшувати сідниці після п'ятдесяти

Медичних обмежень за віком немає. З обмежень для таких операцій можна назвати лише різні психосоматичні розлади, коли людина сьогодні поставлав імпланти, а через тиждень вирішила їх вийняти. Ще не можна це робити хворим на цукровий діабет. І, як показує практика, в Україні після 40-45 років ніхто собі пластику сідниць не робить. У цьому віці люди починають більше уваги звертати на особистість, в яку починають вкладати більше, ніж в інші частини тіла. Деякі просто стають впевненішими в собі, і їм вже не потрібні пластичні операції.

Міф 9. Не можна робити операцію при переломі куприка

Така травма не є протипоказанням. Єдине, після перелому куприка має пройти певний час, адже в цьому місці формується кістковий мозоль. Після того, як він сформується, а це приблизно півроку, можна проводити операцію зі збільшення або підтяжки сідниць. Між куприком і імплантом, або місцем, куди буде додаватися шар жиру, зазвичай знаходиться ще шар тканини.

Читайте також: ЯК ЗРОБИТИ СІДНИЦІ ПРУЖНИМИ: 5 ПОРАД

Міф 10. Після того, як операція була зроблена, до початкового вигляду сідниці вже не повернуться

Імпланти можна вийняти, і тіло матиме вигляд як раніше. А ось що стосується операції з власним жиром, то все залежить від того, куди жир встановлювався. Якщо він підшкірний, то це проста ліпосакція, а якщо його встановлювали під м'яз, то нічого не зміниться.

За допомогу в підготовці статті дякуємо пластичному хірургу Ользі Захарцевій.

Марина Фролова

Залиште свій коментар

Вибір редакції