Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сексуальність або сексапільність?

Навіть якщо ви не є щасливою володаркою довгих ніг, крутих стегон, тонкої талії та грудей як мінімум третього розміру, у вас є шанс почути заповітне "ах, яка феміна", вважає Авдотья Разгуляєва.

Нещодавно від одного мудрого чоловіка почула звинувачення ЗМІ в тому, що поняття жіночої сексапільності прирівнюється до сексуальності. Як представник ЗМІ, поспішаю відновити справедливість і відокремити ці два поняття.

Дійсно, сама натикалася на статті, де сексапільністю називалося те, що, судячи з контексту, було сексуальністю, і навпаки.

Почнемо з сексапільності. Сексапільна жінка – це та, яка володіє низкою зовнішніх характеристик, здатних викликати сексуальне збудження у чоловіків. До того ж ці характеристики змінюються із суспільними стандартами краси. Нині сексапільними вважаються глянцеві красуні з пухкими губами і високими красивими грудьми, без найменших ознак целюліту і з ногами від вух. При цьому обов'язкові атрибути сексапільної дівчини – міні спідниця або маленькі шортики, обтислі штани, відкритий топ. Щоб взагалі вже на пальцях – всі дівчата із групи "ВІА Гра" - сексапільні. До сексапільності зараховують також набуті навички кокетування і спокушання.

Ознаки жіночої сексапільності вмикають у чоловіків умовний рефлекс, як у собаки Павлова: побачив довгі ноги й кокетливий погляд – захотів. І при цьому – от халепа – сексапільна дівчина може виявитися зовсім не сексуальною. Тоді як сексуальна жінка може стати ще і сексапільною, якщо їй це потрібно.

Сексуальність не досягається за рахунок зовнішніх атрибутів і засвоєних тонкощів поведінки. У жінок вона "вмикається", коли біля неї з'являється "її чоловік". Багато представників сильної статі помічали, як жінка, яка буквально пару хвилин тому спокійно пила каву за столиком кафе, раптом перевтілюється, помітивши уважний погляд незнайомця. Її рухи стають плавними і сповільнюються, риси обличчя стають м'якшими, воно ніби осяяне якимось внутрішнім світлом. Якщо це відбувається, чоловік обов'язково підійде знайомитися. Якщо ні – кине ще один погляд і спокійно піде у своїх справах.

Сексуальність (з Вікіпедії) – це сукупність біологічних, психофізіологічних, душевних і емоційних реакцій, переживань і вчинків людини, пов'язаних із виявом та задоволенням статевого потягу. Тобто жіноча сексуальність безпосередньо пов'язана з природною жіночністю. А, отже, сексуальністю повинні володіти всі жінки без винятку. Чому ж тоді більшість моїх знайомих чоловіків стверджують, що сексуальна далеко не кожна жінка, будь вона хоч тричі сексапільна? А все тому, що жіночність, яка в дівчатках пробуджується з початком едіпальної фази (приблизно 3 роки), поступово зводиться нанівець вихованням, культурними нормами, соціальними стандартами і стандартами краси.

Приміром, батько однієї моєї подруги хотів хлопчика, а народилася дівчинка. Тато водив дочку на футбол і в походи, дарував їй штани, а не спіднички, ставився до неї без особливих "сюсюкань". Як наслідок, подруга стала феміністкою, відстоює громадянські права жінок, а про жіночність, право на яку нам подароване самою природою – забула. До іншої моєї подруги тато з раннього віку ставився як до принцеси: пальтечко одягати допомагав, двері машини перед нею відчиняв і подавав руку, всіляко балував красивими вбраннями та прикрасами. У неї, як і раніше, немає відбою від шанувальників. До речі, до мами другої моєї подруги батько досі ставиться як до Жінки. Як сказав один розумний чоловік: "Щоб батько ставився до дочки, як до принцеси, її мама повинна бути королевою". Мабуть, у нас і з королевами в суспільстві не склалося. Все більше баб, які "коня на скаку зупинять".

Прикро, але факт: наших дівчат з дитинства вчать мати сексуальний (сексапільний) вигляд, щоб знайти хорошого чоловіка або піднятися кар'єрними сходами, тоді як сексуальність відходить на другий план або зовсім ховається під сімома замками. Як наслідок, бачимо жінок, які вийшли заміж, народили дітей, стали зразковими мамами і господинями, і геть забули, що вони жінки. Або кар'єристок, які провокують у чоловіків постійну конкуренцію у справах, але тільки не сексуальний інтерес. Або ж інфантильних дівчат, які на вигляд зухвалі, а  виявляється, що ні самі не можуть отримати справжнього, нічим не зумовленого задоволення від сексу, ні чоловікам не можуть його дати.

Знавці кажуть, що сексуальність схоже на талант. Можна не мати "глянцевих" параметрів, мати вигляд, за оцінкою інших жінок, "на трієчку", але при цьому буде щось приховане від очей, якийсь магнетизм, який змушує чоловіків зупинити погляд саме на такій жінці. У кожній з нас живе ця таємнича незнайомка, потрібно тільки відкрити в собі свою жіночність, дозволити собі бути сексуальною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції